„Grammy“ staigmena – energingas aktorės Sofios Vergaros šokis ant scenos

Pitbullis ir Sofia Vergara / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-16 08:01
Pirmadienio vakarą (Lietuvos laiku – antradienį paryčiais) Los Andžele nugriaudėjo svarbiausias metų muzikos renginys – „Grammy“ apdovanojimai, žiūrovams padovanoję ne vieną įsimintiną muzikinį numerį. Tačiau bene didžiausia vakaro staigmena tapo netikėtas aktorės Sofios Vergaros (43 m.) šou.

Plačiau apie „Grammy“ apdovanojimus ir nugalėtojus skaitykite ČIA.

Apdovanojimų ceremoniją užbaigti turėjo Pitbullio, Robino Thicke'o ir Traviso Barkerio pasirodymas, tačiau netikėtai jų kompaniją papildė charizmatiškoji kolumbietė Sofia Vergara.

Iš anksto neanonsuotas serialo „Moderni šeima“ žvaigždės Sofios Vergaros pasirodymas ant scenos tapo tikra staigmena žiūrovams, tačiau aktorei puikiai pavyko įsijausti į popžvaigždės vaidmenį ir ji sulaukė audringo publikos palaikymo – internautai ją net lygino su Jennifer Lopez.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sofia Vergara planuoja susimažinti krūtis: „Nenoriu atrodyti kaip sena striptizo šokėja“

Sofia Vergara ant scenos šoko taip, tarsi scena jai būtų antrieji namai. 

Pitbullio pasirodymą papildžiusi daugiausia uždirbanti televizijos aktorė Sofia Vergara yra gera jo bičiulė – Pitbullis pernai lapkritį net koncertavo jos ir aktoriaus Joe Manganiello vestuvėse ir šokdino kelis šimtus jų svečių, o šokių aikštelėje iki paryčių šėlo ir pati nuotaka.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai