„Grammy“ nominantės Doja Cat ir Sza pristato dainą „Kiss Me More“

Doja Cat / Sony Music nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-09 12:38
Dvi šių dienų muzikos divos, „Grammy“ nominantės Doja Cat ir Sza, pristato bendrą kūrinį „Kiss Me More“. Po didžiulės sėkmės susilaukusio 2019 m. išleisto albumo „Hot Pink“, Doja Cat ši daina žymi naujo etapo pradžią. Jau šią vasarą pasirodys trečiasis atlikėjos albumas „Planet Her“. 

Dainos vaizdo klipas buvo nufilmuotas Doja Cat planetoje. Pirmosios jos gyventojos – balsingoji Doja Cat ir ritmenbliuzo meistrė Sza. Į šią planetą atsitiktinai patenka ir TV serialo „Grei anatomija“ žvaigždė Alexas Landi, rašoma pranešime spaudai.

Superhito „Say So“ atlikėja Doja Cat visame pasaulyje išpopuliarėjo pernai. Ir nors pandemijos metu į muzikos topų viršūnes šovusi amerikietė neturėjo galimybės pasirodyti festivaliuose ar koncertuoti skirtingose pasaulio šalyse, ji sugebėjo užmegzti glaudų ryšį su savo gerbėjais.

Doja Cat išnaudojo laiką karantine ir subūrė didžiulę sekėjų armiją socialiniuose tinkluose. Tačiau ne madingais ir išblizgintais įrašais ji atrado vietą gerbėjų širdyse, o nuotaikingais ir dažnai netgi keistais vaizdo įrašais. 

Pernai ir šiemet Doja Cat buvo nominuota bene visuose svarbiausiuose muzikos apdovanojimuose, tame tarpe ir netgi trijose „Grammy“ kategorijose. Pastarųjų apdovanojimų metu dainininkė surengė ir vieną įspūdingiausių savo pasirodymų. 

Doja Cat ir Sza / Sony Music nuotr.
Doja Cat ir Sza / Sony Music nuotr.

Doja Cat pateko į specialų „Forbes“ sąrašą, kuriame yra įvardinta kaip vienas ypatingiausių 2020 m. muzikinių proveržių. Taip pat dainininkė atsiėmė geriausios muzikos naujokės apdovanojimą „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje pernai.

2019 m. pasirodęs Doja Cat albumas „Hot Pink“ turi jau daugiau nei 10 mlrd. perklausų internete.  O naujasis Doja Cat darbas „Kiss Me More“ ypatingas tuo, kad akies krašteliu leidžia pamatyti ir išgirsti naujai kuriamą Doja Cat pasaulį „Planet Her“. Panašu, kad daugiau jo aktualijų bus atskleista netrukus.

Doja Cat /  Sony Music nuotr.
Doja Cat / Sony Music nuotr.

Naujausi straipsniai