„Grammy“ nominantams Aleksandrai ir Viliui Kerams gimė sūnus: „Tai – didžiausias apdovanojimas“

Aleksandra ir Vilius Kerai / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Į ne vieną „Grammy“ statulėlę pretendavusiems garso režisieriams Aleksandrai ir Viliui Kerams šių metų spalis atnešė kur kas didesnį apdovanojimą – antrają atžalą. Džiugią žinią tonmeisterė patvirtino portalui Žmonės.lt.

Beveik ketverių metukų sūnų Karolį auginančių Aleksandros ir Viliaus šeimą papildė dar vienas sūnus. 

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo A.Kerienė, antrasis sūnus pasaulį išvydo spalio 20-ąją Vilniaus gimdymo namuose. Kol kas su mažuoju laiką ligoninėje leidžianti Aleksandra atskleidė, kad antroji atžala – ilgai laukta ir planuota dovana. 

„Esame labai laimingi, gavę tokią prasmingą gyvenimo dovaną. Tai – tikrai didžiausias gyvenimo apdovanojimas. Šis laikotarpis visiems yra labai tamsus, tai džiaugiamės, kad mūsų namuose bus daugiau šviesos“, – šypsodamasi sakė ji. 

Savo antrajam sūnui Aleksandra ir Vilius suteikė Luko vardą. „Čia yra šiek tiek simboliškumo. Pirmoji mūsų sūnaus Karolio vardo raidė yra K, o Luko – L, tai pagal abėcėlę eiliškumu keliaujame, – šypsosi ji. – Iš tiesų, mums šis vardas labai patiko, o ir rinkome tokį, kuris gražiai skambėtų su pavarde“, – pasakoja A.Kerienė. 

Aleksandra ir Vilius Kerai / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Antrąjį sūnų rankose jau galėjo palaikyti ne tik Aleksandra, bet ir gimdyme dalyvavęs Vilius. Tiesa, gruodį ketvirtajį gimtadienį švęsiantis poros pirmagimis Karolis broliuko dar nematė, tačiau jo labai laukia.

„Jis namie paruošė dovanų, vakar gavo broliuko nuotraukų, tai labai džiaugiasi. Visą nėštumą su juo kalbėjomės, jis pasirodė labai supratingas ir rūpestingas vaikas, kuris laukia broliuko. Jis padėdavo man viso nėštumo metu“, – džiaugėsi A.Kerienė.

A.Kerienė neslepia, gimdymas pandemijos metu iš pradžių kėlė baimę, tačiau rūpestingas Vilniaus gimdymo namų personalas ją nuramino. O ir ypatingą akimirką kartu su žmona galėjo būti mylimas vyras. 

Aleksandra ir Vilius Kerai / Asmeninio albumo nuotr.

„Esu be galo dėkinga nepaprastai rūpestingam personalui, kuris mus supa. Nors ir turėjau daug baimių dėl pandemijos, tačiau visos išsisklaidė. Gimdyme leido dalyvauti ir tėveliui, nes jis yra pilnai pasiskiepijęs. Tai tikrai norėčiau padėkoti visam personalui ir gydytojai Arinai Keblikienei už nuoširdumą, už rūpestį ir profesionalumą“, – su šypsena Žmonės.lt sakė Aleksandra. 

Aleksandra priduria, kad pasaulį išvydus antram vaikui, baimės – kur kas mažiau.  „Kadangi antras vaikelis, šįkart keliausime namo lydimi daugiau patirties, užtikrintumo ir su tyra laime“, – sako ji. 

Prodiuseriai Aleksandra ir Vilius Kerai garsina Lietuvos vardą muzikos pasaulyje – jų bendri garso įrašai sulaukė net keturių „Grammy“ nominacijų. Dar po vieną kartą šiam prestižiniam muzikos apdovanojimui jiedu buvo nominuoti atskirai.

Skaitykite daugiau