„Grammy“ laureato Maxwello mergina – lietuvė Deimantė Guobytė

Deimantė Guobytė ir Maxwellas / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-05 11:15
Amerikiečių dainininkas Maxwellas, pelnęs dvi „Grammy“ statulėles, neatsilaikė perpus jaunesnės lietuvių manekenės Deimantės Guobytės kerams – pora kartu yra apie pusę metų.

Antradienį paparacai ritmenbliuzo žvaigždę užklupo Majamio paplūdimyje, kur jis linksmai leido laiką su klaipėdiete Deimante Guobyte ir kelių bičiulių kompanija.

40-metis dainininkas paplūdimyje mobiliuoju telefonu fotografavo savo gražuolę merginą, kuri, vilkėdama mėlyną bikinį, noriai pozavo nuotraukoms ir buvo puikiai nusiteikusi. Pora neslėpė jausmų vienas kitam ir glėbesčiavosi vandenyno bangose, vaikščiojo susikibę už rankų bei mėgavosi skaisčia Majamio saule.

Dailymail.co.uk žiniomis, Maxwellas su lietuvių manekene susitikinėja apie septynis mėnesius. Deimantės Guobytės „Instagram“ paskyroje yra ne viena nuotrauka, kurioje ji – kartu su Maxwellu, o po dažna jos vienos nuotrauka atlikėjas giria gražuolę draugę.

Brukline gimęs Maxwellas, kurio pilnas vardas yra Geraldas Maxwellas Rivera, muzikanto karjerą pradėjo būdamas 17-os metų. Per tą laiką atlikėjas 12 kartų buvo nominuotas prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui, o du kartus pelnė visų muzikantų trokštamą gramofono statulėlę.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai