„Grammy“ apdovanojimų apranga: kai kam reikia keisti stilistus

"Grammy" ceremonijos svečių apranga, dėl kurios vertintojai sukryžiavo špagas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prestižinis renginys, vienas svarbiausių pasaulio muzikos industrijoje. Taip apibūdinama „Grammy“ muzikos apdovanojimų ceremonija. 60-oji sekmadienį surengta Niujorke.

Kadangi šventė svarbi, į ją rengiamasi išskirtinai. Tačiau mados kritikų nuomone, ne visiems pavyko išlaikyti sudėtingą raudonojo kilimo egzaminą.

Ginčytinas dainininkės Lady Gagos sprendimas: šventės pradžioje ji vilkėjo įspūdingą sijoną, vėliau ji tarp svečių sukiojosi tik su nėrinių kombinezonu.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Reperiams ekstravagantiškas įvaizdis atleidžiamas, tačiau ne Cardi B ir ne šį kartą. Gulbė, balandis, žąsis? Tokias spėliones gimdė jos balta suknelė.

Cardi B / „Scanpix“ nuotr.

Modelis Heidi Klum paprastai iš akinančių žavėtis, tačiau šį kartą drąsus rūbas tik kėlė klaustukus, kas su juo ne taip.

Heidi Klum / „Scanpix“ nuotr.

Atlikėja Kesha pasirinko kantri stiliaus kostiumą – ir keistai atrodė šalia kitų iškilmingos ceremonijos svečių.

Kesha / „Scanpix“ nuotr.

Ar tai kūno defektas? Tokias abejones kėlė dainininkės Bebe Rexha suknelė. „La Perla“ sumanyto apdaro krūtinės apdaila sėkminga liko tik ją kūrusiųjų fantazijoje, o realybėje toli gražu nepagražino įspūdingo moters biusto.

Bebe Rexha / „Scanpix“ nuotr.

Kritiško vertinimo neatlaikė net pats elegancijos karalius Giorgio Armani. Garsaus dizainerio kurta suknele puošėsi dainininkė Pink. Pati plunksnų suknelė puiki, tačiau neišlaikytos tinkamos kūno proporcijos moters įvaizdžiui suteikė sunkumo, ją tarsi pavertė mažesne ir...storesne.

Pink / „Scanpix“ nuotr.

Blogai – vienareikšmiškai įvertintas dainininkės Kali Uchis pasirinkimas.

Kali Uchis / „Scanpix“ nuotr.

Reperės Rapsody kostiumą galbūt galėjo išgelbėti smulkmena – ne priekyje, o kelnių šone įsiūtas užtrauktas ir saga. O šventės metu ši detalė tik traukė akį ir vedė ne itin kilnių minčių link. Jei šalia būtų stovėjęs išsišokėlis makiažo meistras Patrickas Starras, vaizdas galėjo būti paskelbtas vakaro blogiausiu.

Rapsody / „Scanpix“ nuotr.
Patrickas Starras / „Scanpix“ nuotr.

Buvęs „Playboy“ modelis Jenny McCarthy su žydrų plaukų peruku ir dainininkė Andros Day su kostiumu-suknele ir pūsta šukuosena, regis, atvyko iš praėjusio amžiaus paskutinių dešimtmečių.

Jenny McCarthy / „Scanpix“ nuotr.
Andra Day / „Scanpix“ nuotr.

Atlikėją Jadeną Smithą tik norėjosi apkabinti ir pagailėti – lyg pabėgusį vaikų namų auklėtinį. Tokį įspūdį kėlė jo įmantri apranga ir veido išraiška.

Jadenas Smithas / „Scanpix“ nuotr.
„Grammy“ apdovanojimų svečių stilius (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau