„Grammy“ apdovanojimai - kupini nesklandumų ir netikėtų prisipažinimų

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-13 10:03
Kvapą gniaužiantys netikėtumai – nuo keiksmų iki nuoširdžių ašarų - lydėjo pastarąją „Grammy“ muzikos apdovanojimų šventę.  

Švente tikrai nesidžiaugė grupės „Metallica“ vokalistas Jamesas Hetfieldas – tą jis aiškiai pademonstravo piktai numetęs gitarą iškart po pasirodymo. Tiesiog jam dainuojant neveikė mikrofonas, gelbėdama situaciją, išstojo Lady Gaga ir netrukus abu kartu, dalydamiesi vienu mikrofonu, baigė pasirodymą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Daugiausia – penkis – apdovanojimus pelniusi dainininkė Adele buvo priversta atsiprašyti publikos, nes...nusikeikė tiesioginiame eteryje. Ji stabtelėjo atlikdama dainą šviesaus atminimo Georg‘eo Michaelo garbei, nes netyčia išmetė mikrofoną ant klaviatūros, nusikeikė, atsiprašė ir paprašė tęsti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Adele emocijų nešykštėjo tą vakarą: „Ką, po velnių, ji turėtų padaryti, kad laimėtų!“. Šią frazę dainininkė palydėjo netikėtu judesiu – perlaužė vieną savo gramofonų, taip simboliškai dalydamasi apdovanojimu su dainininke Beyonce.

Tai dar ne viskas – Adele, dėkodama už apdovanojimą, prasitarė, kad ištekėjo už savo ilgamečio draugo Simono Konecki, ketverių metų sūnaus Angelo tėvo. O didžioji dainininkės kalbos dalis – tai liaupsės, skirtos Beyonce.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai