„Gourmet Panorama“ atidaryme žymūs žmonės gomurius lepino išskirtiniais delikatesais

Atidarymo akimirka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-14 02:32
Trečiadienio vakarą „Gourmet Panorama“ surengtame gurmanų vakarėlyje svečiavosi visas būrys žymių žmonių, tarp jų – Patricija ir Ali Gadžijevai, Agnė Grigaliūnienė, Austėja Jablonskytė, Jolanta Smičienė, Saugirdas Vaitulionis, Dileta Meškaitė-Kisielienė, Liucina ir Tadas Rimgailos, Sigitas Praspaliauskas, Edvardas Žičkus, Laura ir Šarūnas Mazalai, Rima Olberkytė-Stankus ir kiti.

Prieš savaitę duris atvėrę gastronomijos namai į išskirtinę atidarymo šventę iš viso sukvietė per 300 svečių. Be garsių visuomenės veikėjų ir verslo atstovų, susipažinti su nauja geriausių pasaulio skonių vieta atvyko vyno ir šampano ekspertai, sostinės restoranų šefai ir maisto tinklaraštininkai.

Praeityje kulinarijos laidą vedęs Arnas Mazėtis pristatė didžiausią Baltijos šalyse gurmė erdvę, o susirinkusius paragino praleisti jaukų ir skanų vakarą. Skambant gyvai muzikai kviestiniai svečiai turėjo galimybę pasimėgauti gurmė meistrų sukurtais delikatesais ir šampanu.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Pati someljė mokyklą baigusi ir tarp gurmaniško verslo atstovų besisukanti „Panoramos“ vadovė Birutė Kalanovaitė sveikino gausiai susirinkusius vakaro dalyvius ir patikino, kad toks susidomėjimas naujais gastronomijos namais – tai įrodymas, kad lietuviams jau nebepakanka greitmaisčio, subrendome gurmaniškiems produktams.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, populiarėja gurmė, lėto maisto kultūra, vis daugiau dėmesio skiriama produktų kilmei, gamybos procesui, ekologiškumui. Tai, ką sukūrėme šioje erdvėje, yra kokybiškos, įvairios, sveikos ir spalvingos mitybos manifestas“, – teigė Birutė Kalanovaitė.

Renginyje svečiavosi ir naujos koncepcijos gastronomijos namais džiaugėsi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė. Tardama sveikinimo žodį, E. Šiškauskienė pasidžiaugė Lietuvoje gausėjančia gurmė produktų pasiūla ir naujai atsidariusia vieta.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Tokios erdvės ne tik pamalonina mūsų skonio receptorius, bet ir praturtina kultūriškai, ragina eksperimentuoti virtuvėje. Čia – geriausi ispaniški kumpiai, prancūziški sūriai ir vynai, ekologiškos jūrų gėrybės, egzotiški vaisiai. Visa, kas geriausia – vienoje vietoje. Labai smagi ir skani gurmaniškų produktų bei patiekalų koncentracija, aukščiausia kokybė, kruopščiai atrinkti delikatesai iš viso pasaulio“, – sakė E. Šiškauskienė.

Gastronomijos namai po „Panoramos“ stogu apjungė 20 kokybiško maisto parduotuvių, kuriose gausu geriausių pasaulio augintojų tiekiamos mėsos, žuvies, jūros gėrybių, išskirtinių gėrimų, kepinių, desertų, ekologiško maisto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama