Gordonas Ramsay atviras – sportuodamas jis gelbėjo savo santuoką

Virtuvės šefas Gordonas Ramsay / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-30 13:04
Vienas garsiausių pasaulio šefų Gordonas Ramsay (51) kalbėdamas su „The Times“ prisipažino, kad jo kūno transformacijai įtaką darė žmonos Tanos (41) požiūris.

Interviu su garsiu leidiniu Gordonas Ramsay prisipažino, jog beveik pusę savo svorio numetė norėdamas... Išgelbėti santuoką.

22 metus trunkanti jo ir Tanos santuoka pakibo ant plauko. Tana nesižavėjo vyro išvaizda, o poros miegamajame trūko aistros. G. Ramsay turėjo didžiulį antsvorį. Pats save jis dažnai pravardžiuodavo tiesiog storuliu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Iki šiol stebiuosi. Žvelgiu į senas savo fotografijas ir mąstau, kaip Tana galėjo su tokiu vyriškiu būti. Mano žmona atrodo nuostabiai. Kaip galėjo miegoti toje pačioje lovoje su storuliu?“

Pora kartu augina keturis vaikus: Megan (19), dvynius Holly (18) ir Jacką (18) bei janėlę Matildą (16).

Prieš keletą metų 114 kilogramų svėręs vyras važinėdamas dviračiu ir aktyviai treniruodamasis numetė beveik 26 kilogramus iš šiuo metu sveria apytiksliai 88 kilogramus.

Susimąstyti Gordoną paskatino ir skaudi patirtis. Savo tėvo jis neteko, kai šiam buvo 53 metai. Vyrą ištiko širdies smūgis. Gordono tėtis rinkosi ne sveiką gyvenimo būdą, o mažiausiai dėmesio skyrė sportui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai