Gordonas Ramsay – apie patirtus nuostolius: neteko beveik 60 mln. eurų, atšaukė tūkstančius rezervacijų

Gordonas Ramsay su žmona Tana / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-23 12:42
Žymusis britų virtuvės šefas Gordonas Ramsay (54) atvirame interviu su užsienio žiniasklaida prisipažino – per 2020-uosius jis neteko beveik 60 mln. eurų. Praėjusiais metais jo verslas patyrė didžiulius nuostolius, kai visi restoranai užsidarė ir teko atšaukti dažniausiai daugiausiai pelno atnešančias šventes.

35 restoranų savininkas, laidų vedėjas ir vienas garsiausių pasaulio šefų Gordonas Ramsay vis dar planuoja atidaryti penkis naujus restoranus 2021-aisiais, tačiau kulinarui koją kiša neramumai dėl tolimesnės pasaulinės pandemijos situacijos ir patirti milijoniniai nuostoliai.

Dar praėjusį gruodį laidų vedėjas ir šefas pranešė apie ambicingus naujų metų planus, tačiau netrukus jo restoranams ir vėl teko užverti duris dėl COVID-19 plitimo. 

Vien rezervacijos, kurias atšaukė, Gordonui atsiėjo daugiau nei 10 mln. eurų pajamų. 

Gordon Ramsay
Gordon Ramsay

Gruodį ir sausį, kuomet Gordonui dažniausiai būdavo pats darbymetis, jam teko tenkintis maisto tiekimu į namus. Tiesa, tai toli gražu nebuvo pati geriausia išeitis prabangius restoranus valdančiam verslininkui. Dažniausiai klientus jis prisiviliodavo dėl išskirtinio restoranų dizaino, ten siūlomų ne tik unikalių valgių, bet ir nepamirštamos patirties.

Interviu jis užsiminė suskaičiavęs apytikriai dvi dešimtis tūkstančių atšauktų stalelių užsakymų per visus praėjusius metus.

Praėjus kelioms svaitėms nuo jo pranešimo apie planus atidaryti daugiau restoranų, duris teko užverti beveik visoms Jungtinės Karalystės maitinimo įstaigoms. 

Virtuvės šefas Gordon Ramsay
Virtuvės šefas Gordon Ramsay

Gordonas prisipažino pandemijos metu pasinaudojęs valstybės parama, ir nors jo turtai vertinami šešiaženklėmis sumomis, žymus šefas teisinosi tuo, kad tūkstančiai žmonių, prieš kuriuos jis jautėsi atsakingas, liko be darbų.

„Sulaukiau kritikos, kad būdamas turtingas, dar kreipiuosi į valstybę dė paramos, tačiau valdau didžiulę imperiją. Reikėjo galvoti apie savo darbuotojus“, – teigė jis. 

Gordonas interviu atskleidė ir neseniai išgirstą gydytojų diagnozę. Kulinarijos žvaigždei, fitneso gerbėjui, neseniai patyrus menisko traumą, po skubios operacijos buvo nustatytas kelio sąnario uždegimas – artritas.

Gordono Ramsay vaikai Megan, Holly, Jackas ir Matilda / „Instagram“ nuotr.
Gordono Ramsay vaikai Megan, Holly, Jackas ir Matilda / „Instagram“ nuotr.

Taigi, šefui teks ne tik kovoti su pandemijos padariniais, bet ir sveikatos problemomis. Penkias atžalas su žmona Tana auginantis vyras interviu teigė anksčiau apie žodį atritas net negirdėjęs, deja, dabar jam teks smarkiai lėtinti gyvenimo tempą.

Neseniai JK ministras pirmininkas Borisas Johnsonas galiausiai pareiškė apsvarstęs galimą planą dėl tolimesnės maitinimo sektoriaus ateities. Barai ir restoranai, kurie iki šiol galėjo tiekti maistą į namus, nuo balandžio 12 turėtų galėti su tam tikrais apribojimais vėl aptarnauti klientus lauko erdvėse. 

Restoranų ir barų viduje aptarnavimas geriausiu atveju planuojamas nuo gegužės 17 d. 

Naujausi straipsniai