„Google“ darbuotoja Amanda Rosenberg suviliojo savo šefą milijardierių Sergejų Briną ir išardė jo šeimą

Sergejus Brinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Informacinių technologijų lopšiu vadinamame Silicio slėnyje, kur yra įsikūrusios tokios bendrovės kaip „Apple Inc.“, „eBay“, „Google“, „Hewlett-Packard“, „Intel“, „GetJar“ ir daugelis kitų, šią savaitę į dienos šviesą išlindus tarnybiniam romanui kilo nemenkas skandalas – jauna britė Amanda Rosenberg suviliojo vieną iš „Google“ įkūrėjų Sergejų Briną, rašo dailymail.co.uk.

27-erių Amanda Rosenberg, lankiusi tą patį koledžą kaip ir Kembridžo hercogienė Catherine, jos sesuo Pippa Middleton bei Didžiosios Britanijos princesė Beatrice, į JAV patraukė ieškoti įdomesnio gyvenimo. Tai pasiekti jai tikrai pavyko – Londone ji buvo niekam nežinoma paprasta darbuotoja, o štai už Atlanto sulaukė išskirtinio dėmesio iš vieno turtingiausių pasaulio žmonių, vieno iš „Google“ įkūrėjų Sergejaus Brino.

Amanda yra graži mergina ir ji tai žino. Ir ji puikiai moka žaisti su vyrais, – sakė su ja studijų laikais draugavęs Ewanas Butleris.

Komunikacijų bakalauro diplomą turinti Amanda Rosenberg dar praėjusiais metais dirbo „Google“ padalinyje Londone, bet pajutusi, kad jos gyvenimą užvaldė rutina, mergina pasiprašė būti perkeliama į kitą šalį, kad įgytų daugiau patirties ir pakeistų aplinką. Atvykusi į Silicio slėnį ji netrukus buvo paaukštinta ir jai buvo patikėta „Google“ akinių reklamos priežiūra.

Su Amanda Rosenberg studijų laikais draugavęs Ewanas Butleris dailymail.co.uk tvirtino, kad ji yra gudri mergina, visada pasiekianti ko nori. „Amanda yra graži mergina ir ji tai žino. Ir ji puikiai moka žaisti su vyrais“, – sakė 28-erių Ewanas Butleris. Anot vaikino, jis nė kiek nenustebo sužinojęs apie Amandos ir vieno turtingiausių pasaulio vyrų romaną: „Ji iš tokių merginų.“

Dar viena įdomi detalė – Amanda Rosenberg iš pradžių buvo užmezgusi romaną su itin aukštas pareigas „Google“ užimančiu Hugo Barra. Neseniai jis pranešė, kad traukiasi iš pareigų ir išvyksta dirbti į Kiniją.

Šešerius metus su Anne Wojcicki susituokęs ir su ja du vaikus auginantis 40-metis Sergejus Brinas, kurio turtas vertinamas 22,8 mlrd. JAV dolerių, dėl savo pinigų gali būti ramus. Net jeigu ir pora tarnybiniam romanui išlindus į dienos šviesą nuspręstų skirtis, milijardierius neprarastų nė cento – susituokdamas su Anne Wojcicki Sergejus Brinas apsidraudė ir pasirašė itin griežtą vedybų sutartį. „Mail Online“ susisiekus su Sergejaus Brino atstovu, šis tepasakė, kad jo klientas su žmona nėra oficialiai išsiskyrę ir kad jie tebėra „geri draugai ir partneriai“. Yra žinoma, kad Sergejus ir Anne jau keletą mėnesių gyvena atskirai, tačiau ar pavyks jiems susitaikyti, parodys tik laikas.

Skaitykite daugiau