Į jubiliejinį golfo turnyrą svečiai rinkosi vardan kilnaus tikslo: labdarai paaukota 33 tūkst. eurų

„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirkos
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-12 19:47
Golfo žaidėjai dar kartą įrodė, kad tik susivieniję gali nuveikti daugiau kitų labui. Šeštadienį, netoli Vilniaus įsikūrusiame Europos Centro Golfo Klube, vyko jubiliejinis labdaringas „5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyras.

Tai jau penktus metus iš eilės vykstantis vardinis nepriklausomybės akto signataro, Lietuvos golfo federacijos prezidento Česlav Okinčic turnyras, pritraukiantis šimtus kviestinių svečių. 

Turnyte dalyvavo Ispanijos ambasadorius Lietuvoje José María Robles Fraga, paskirtasis Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje John Brian Olley su žmona Pascale Olley, Lenkijos golfo federacijos prezidentas Marek Michalowski, jo ekscelencija vyskupas Arūnas Poniuškaitis, Orlen Lietuva valdybos pirmininkas Michal Rudnicki, Vilniaus Universiteto rektorius magnificencija Rimvydas Petrauskas, ir daug kitų garbių svečių. Tačiau didelio susidomėjimo sulaukęs ir spalvingu daugiau nei 200 svečių sąrašu mirgantis renginys vyksta ne tik dėl sportinės pramogos ar meilės golfui, bet ir dėl kilnesnio tikslo.

Č.Okinčic aktyviai vykdo humaritarines misijas ir siekia prisidėti prie bendros visuomenės gerovės ištiesiant pagalbos ranką tiems žmonėms, kuriems jos reikia labiausiai. Nepaisant to, kad turnyro metu buvo minimas ir paties iniciatoriaus gimtadienis, kaip jau įprasta Č.Okinčic nusprendė visas turnyro metu surinktas lėšas skirti Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisui.

„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka
„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka

Hospiso direktorė ses. Michaela Rak labdaringus golfo turnyrus vadina didžiule viltimi ir džiaugsmu. „Golfo žaidėjai dalinasi širdžių atvirumu tam, kad galėtume teikti multidisciplininę pagalbą tiems, kuriems labiausiai to reikia. Džiaugiamės, kad širdys nukreiptos būtent į mūsų hospisą jau antrus metus. Nuoširdžiai dėkoju Ispanijos ambasadai, Česlav Okinčic, visiems asmenims ir organizacijoms, kurių dėka vyksta golfo turnyras. Dėkoju, kad esame kartu siekdami pergalės ir žmogiškumo pilnatvės“, – džiaugsmo neslėpė sesuo.

Pagrindinis turnyro iniciatorius ir idėjos autorius Česlav Okinčic atėjus svarbiai dienai, taip pat neslėpė pakilios nuotaikos.

„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka
„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka

„Šiemet pasitinkame mažą labdaringų golfo turnyrų jubiliejų. Jis jau penktasis. Esu laimingas, kad tai prasminga ne tik man, bet ir golfo bendruomenei, kurios atvirumas pagalbai tiems, kuriems jos labiausiai reikia, su metais tik auga. Juk nesvarbu ar kovojame golfo lauke, ar ligoje – tai reikalauja užsispyrimo. Tuo ir esame panašūs. Džiugu, kad galime prisidėti prie hospiso veiklos papildoma parama, kuri įžiebia ne tik viltį, bet ir užsispyrimą. Žaviuosi hospiso sesės Michaelos Rak mintimis, darbais, pastangomis ir galimybe mums, golfo žaidėjams, prie to prisidėti. Taip pat esu dėkingas Europos Centro Golfo Klubo vadovei Irmai Markevičienei, kuri dėmesingai ir jautriai rūpinasi ne tik golfo klubu, golfo klubo bendruomene, bet ir padeda įgyvendinti šiuos labdaringus golfo turnyrus“, – sako Č.Okinčic. Signataro žodžiai apie golfo bendruomenės dideles širdis – nebuvo iš piršto laužti: turnyro ir aukciono dėka Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso labdarai surinkta net 33 000 eurų.

„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka
„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka

Europos Centro Golfo Klubo direktorė Irma Markevičienė džiaugiasi, kad Česlav Okinčic tradiciniai golfo labdaros turnyrai vyksta būtent šiame golfo aikštyne. „Tai neabejotina tradicija ir vienas ryškiausių metų turnyrų, kurio rudenį laukia kiekvienas klubo žaidėjas. Aura, emocijos ir Česlav Okinčic idėjos, rūpestis detalėms – kiekvienais metais vis labiau sutvirtina ir nustebina golfo klubo bendruomenę.“

Šis, jubiliejinis turnyras, buvo kiek kitoks. Svečiai bei golfo turnyro dalyviai buvo kviečiami dalyvauti aukcione, kurį moderavo Dainius Martinaitis. Čia siūlyti įvairūs meno kūriniai, o visos surinktos lėšos – tapo parama ir iškeliavo į hospisą.

„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka
„5th Czeslaw Okinczyc golf cup“ golfo turnyro akimirka

Turnyro metu buvo atliktas ir Hole in one smūgis, kurį 4-oje aikštyno duobutėje atliko Jungtinės Karalystės ambasadoriaus Lietuvoje John Brian Olley žmona Pascale Olley.

Pirmąsias vietas HCP (žaidėjo įverčio) kategorijose iškovojo – Laurent Imbert komandoje su Pascale Olley, Valentinas Belousovas ir Birutė Šaltytė Belousovienė, Eglė Norgren ir Goda Mitalauskaitė. Geriausią turnyro rezultatą fiksavo Pierre Norgren ir Mikael Ljungberg, sužaidę aikštyną per 67 smūgius.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai