Godos Levickaitės triumfas „The Voice“ šou Norvegijoje: ašarojo ir komisija, ir žiūrovai

Goda Levickaitė projekte „The Voice“ / Stop kadrai
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-16 13:38
Nors šiuo metu Lietuvoje karaliauja eurovizinės nuotaikos, tačiau Norvegijoje jas nustelbė lietuvės Godos Levickaitės neįtikėtinai gražus balsas. Mergina sudalyvavo šalies muzikiniame projekte „The Voice“ (liet. „Balsas“) su daina „Wicked games“. Ir ji akimirksniu pakerėjo visus keturis komisijos narius, nes išgirdę balsą jie iškart atsisuko.

„Fantastika“, „Ji nuostabi“ – tokie komplimentai iš komisijos narių pažiro po merginos pasirodymo. Pirmoji ja susižavėjo žinoma norvegų dainininkė Ina Wroldsen, o netrukus ją pasekė ir kiti komisijos nariai – vienas po kito šie paspaudė mygtuką.

Negana to, buvo galima pamatyti ją stebėjusių žmonių emocijas – šie verkė ir itin jautriai sureagavo į Godos pasirodymą.

Godos Levickaitės pasirodymą galite pamatyti čia:

Vos prieš kelias dienas paviešintas vaizdo įrašas jau sulaukė beveik 70 tūkst. peržiūrų.

Ir panašu, kad mergina susižavėjo ne tik prie televizijos ekranų sėdėję žiūrovai ar ją salėje palaikę artimieji, bet ir internautai. Šie merginai negailėjo įvairiausių komplimentų.

„Angeliškas balsas“, – rašė vienas komentatorius.

„Kasmet laukiu Norvegijos aklųjų perklausų. Tiesiog beprotiška, kiek daug talentingų dainininkų jie prigamina!“ – susižavėjimo neslėpė kitas.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama