Goda Sabutytė-Alijeva grįžta į televiziją: dalysis patarimais, kaip originaliai praleisti savaitgalį

Goda Alijeva/„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Mano gyvenimas visuomet mane nustebina. Jis lyg amerikietiški kalneliai – su ryškiais pakilimais ir kartais žemais nuopoliais. Tačiau esu tas žmogus, kuris visuomet eina į priekį, stengiasi išlikti pozityvus ir dažnai motyvuoti ne tik save, bet ir aplink esančius. Didelę mano gyvenimo dalį užima darbai, koncertai, esu labai veikli moteris, neabejoju, kad nauja mano veikla įkvėps visus imtis pokyčių asmeniniuose gyvenimuose“, – šypsosi žinoma moteris.

Goda Sabutytė-Alijeva (33 m.) grįžta į televiziją. Jau netrukus žinomą moterį išvysime naujos „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Pagaliau savaitgalis“ vedėjos amplua. Pasak Godos, darbas televizijoje jai nėra naujiena, tačiau ji tikisi, kad šį kartą žiūrovai ir laidos herojai pamatys jos kitų asmenybės pusių.

„Darbas televizijoje man nėra svetimas. Daug metų esu dirbusi pramoginių laidų vedėja, kur turėjau galimybę atsiskleisti kaip linksma, pozityvi, gyvenimu besidžiaugianti moteris. Taip pat dirbau su inovacijų ir mokslinių atradimų laida, kur mane matė dar kitokią. Dabar kalbinsiu įdomiausius Lietuvos žmones, su kuriais, tikiu, pokalbiai virs itin atvirais ir daugeliui netikėtais“.

Goda Alijeva

Laidoje „Pagaliau savaitgalis“ G. Sabutytė-Alijeva su žinomais žmonėmis dalinsis patarimais, kaip originaliai ir netikėtai praleisti savaitgalį: „Mes dažnai įsisukame į darbų ar asmeninio gyvenimo rutiną ir pamirštame apie save, laiką sau. Savaitgaliai dažnai taip pat tampa vienodi. Aš kviečiu visus žiūrovus į savotišką savaitgalio ekskursiją, kur drauge atrasime ne tik netikėtų vietų, pramogų, laisvalaikio leidimo būdų, bet ir iki šiol nematytų laidos herojų pusių“.

Goda Alijeva / Zyp photography nuotr.

Laidą „Pagaliau savaitgalis“ su G. Sabutyte-Alijeva galėsite pamatyti nuo gegužės 30 d., šeštadieniais, 10.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Skaitykite daugiau