Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi laukiasi trečios atžalos: „Nėštumas man tinka ir patinka“

Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi ir sūnumis / Gražinos Dzedziukevič nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

VMG reklamos projektų vadovė, televizijos projektų prodiuserė Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi rudenį pasitinka džiugiu laukimu – netrukus pagausės jų šeima. Pora jau žino ir trečios atžalos lytį. „Per kiekvieną nėštumą aš žydžiu ir jaučiuosi ypatinga. Panašu, kad nėštumai man tikrai tinka, o ir patinka“, – dalinasi Goda.

Paskutinę vasaros dieną džiugia šeimos pagausėjimo žinia G.Jokubaitienė sutiko pasidalyti ir su portalo 15min skaitytojais.

Kaip atskleidė, jai ir vyrui gims mergaitė.

„Šis etapas yra kosminis!“, – laukimo nuotaikas džiūgaudama apibūdino G.Jokubaitienė.

Kalbėdama su 15min, Goda pridūrė, kad tai jau trečiasis jos nėštumas, todėl didelių siurprizų nėra. Visgi moteris nuoširdžiai teigia, kad tiek jai, tiek jos šeimai šis laukimas – pats gražiausias laikas.

„Kiekvieno nėštumo metu aš žydžiu ir jaučiuosi ypatinga. Panašu, kad nėštumai man tikrai tinka, o ir patinka“, – šypsodamasi kalbėjo G.Jokubaitienė.

Goda Jokubaitienė / Gražinos Dzedziukevič nuotr.

Apie nėštumą Goda pranešė ir savo feisbuko paskyroje, kurioje rašė, kad greitai pasaulį išvysianti mažylė – didžiausia visatos dovana.

„Šia žinia norėjau pasidalinti jau vasaros pradžioje su užrašu: „Ir tai bus pati nuostabiausia mano gyvenimo vasara“. Bet vasara oooop – ir prabėgo. Šiandien, paskutinę jos dieną, noriu tiesiog parašyti dėkodama: „Vasara, ačiū, tu buvai mums nuostabi! Ir tavo lietūs, ir tavo karščiai man labai tiko ir patiko.“

Tapsiu mama jau trečią kartą, o vasara su dideliu pilvu man buvo pirmoji ir nepamirštama, ir jau spalio mėnesį broliai turės sesę!

Dukra, tu esi mums visatos dovana, jau dabar visi kraustomės iš proto ir mylim tave iki kosmoso ir atgal!“, – rašė G.Jokubaitienė.

Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi ir sūnumis / Gražinos Dzedziukevič nuotr.

Primename, kad Goda su mylimuoju Andriumi susituokė 2013 metų rugpjūtį. Pora svarbiausiai gyvenimo šventei pasirinko Vilniuje esančią Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo dominikonų bažnyčią.

Goda ir Andrius jau augina du sūnus – septynerių Jokūbą ir penkerių Motiejų.

Vilniuje susituokė Goda Skačkauskaitė ir Andrius Jokubaitis (59 nuotr.)
+53
Skaitykite daugiau