Goda Alijeva: „Mano talentas – būti gražiai“

Goda Alijeva
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-29 11:37
Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje viešės specialiai iš Londono atvykęs kompozitorius, muzikos prodiuseris, atlikėjas Raigardas Tautkus ir žavioji atlikėja, drabužių kūrėja Goda Alijeva, kurios flirtui ir kerams sunkiai galėjo atsispirti laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis.

Goda spėja viską – ne tik dainuoja grupėje „69 Danguje“, kuria drabužius, bet ir augina vaikus. Todėl Justinui paklausus, kokių dar talentų be dainavimo ir drabužių kūrimo ji turi, jauna moteris atsakė trumpai: „Vaikus auginu“.

„Kas baisiausia, yra vaikų auginime?“, – klausė Justinas laidos viešnios.

„Mama, nupirk tą“, – nedvejodama atsakė Goda.

„O ką darai, jei vaikai parduotuvėje pradeda isterikuoti, rėkti?“, – toliau provokavo Justinas.

„Apsimetu, kad jie ne mano“, – juokavo moteris.

Goda Alijeva / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Goda Alijeva / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Neliko nepastebėta įspūdinga Godos išvaizda. Laidos vedėjai vienas per kitą žarstė komplimentus. O ji pati dėl to tikrai nesikuklino: „Šiaip mano talentas – būti gražiai“, juokavo ji.

Kitas laidos svečias, irgi susijęs su muzika – kompozitorius, muzikos prodiuseris, atlikėjas Raigardas Tautkus specialiai į laidą atvyko iš Londono. Jis ten gyvena jau daugiau nei metus, dirba didelėje prodiuserinėje muzikos kompanijoje ir prisideda prie Britiškojo X Faktoriaus. Laidos vedėjai stebėjosi tokia Raigardo sėkme. O ir jis pats neslėpė, kad yra labai patenkintas tuo, kur dabar yra ir ką daro.

Raigardas Tautkus / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Raigardas Tautkus / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Man tai labai įspūdingas gyvenimo etapas. O viskas įvyko labai natūraliai. Sutikau keletą talentingų žmonių, jiems pasiūliau sudalyvaut X Faktoriuje. Jie sudalyvavo, paskui save atsitempė ir mane. Tai jau nemažai žmonių paruošiau X Faktoriui, užkeliu juos ant scenos, o paskui su kai kuriais įrašinėjame albumus“, – kalbėjo R. Tautkus.

Justinui paklausus, kada Raigardas susidomėjo muzika, šis atsakė, kad neprisimena laikotarpio be muzikos.

„Buvau scenos užkulisių gyventojas, ne kartą prabudau klavišinių instrumentų futliare, pažinojau visų koncertų salių budinčias, apsaugos darbuotojus ir su jais leisdavau laiką“, – pasidalino vaikystės prisiminimais R. Tautkus.

Naujausi straipsniai