Goda Alijeva dukart atliko COVID-19 testą: jautė simptomus, bet atsakymai – neigiami

Goda Alijeva / Zyp photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Goda Alijeva atsidūrė keistoje situacijoje – ilgą laiką jautė koronavirusui būdingus simptomus, tačiau dukart atliktas COVID-19 testas abukart parodė neigiamus rezultatus.

Spalio pabaigoje grupės „69 danguje“ narei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei buvo diagnozuotas koronavirusas. Praėjus kelioms dienoms blogai pasijuto ir kartu grupėje dainuojanti Goda Alijeva.

G.Alijeva pasakojo pajutusi COVID-19 infekcijai būdingus simptomus, tačiau jos tyrimų atsakymai buvo neigiami.

„Turėjau tikrai įtemptas gal dešimt dienų. Po to, kai Nijolei buvo patvirtinas COVID-19, praėjus dviems ar trims dienoms pasijaučiau labai prastai, dingo kvapų pojūtis, skonio pojūtis, bendra kūno savijauta buvo žiauriai bloga“, – atvirauja Goda.

Goda Alijeva / Zyp photography nuotr.

Moteris beveik neabejojo, kad visi šie požymiai reikš, kad ji susirgo koronavirusu, tad beliko tuo įsitikinti.

„Nusprendžiau pasidaryti testą – jis buvo neigiamas, bet, dėl viso pikto, nusprendžiau nekišti nosies iš namų ir sveikti, o vaikai nukeliavo pas tėtį“, – apie situacijos kurioziškumą pasakoja Goda.

Vis dėlto sveikata taip greitai negerėjo, o koronavirusui būdingi požymiai atrodė kone akivaizdūs.

Nespėju atsakinėti žinučių, nes man rašo šimtai žmonių, kuriems buvo lygiai taip pat, kaip man.

„Praėjus kelioms dienoms pasidariau antrą testą, kad tikrai įsitikinčiau, kad nesergu, tai jis vėl buvo neigiamas. Likau tokioje dvejonėje: vieni žmonės jausdami tokius simptomus turi virusą, o kiti ne. Tai ir nesuprasi, žmogau, kas čia per liga, kas čia per bacila“, – savo nerimą išreiškė G.Alijeva.

Testus ji teigė pasidariusi mobiliajame COVID-19 punkte.

Goda Alijeva

Atsakingai pažiūrėjo į situaciją

Ir nors koronaviruso testai buvo neigiami, Goda, stebėdama savo blogą sveikatą, atsakingai laikėsi saviizoliacijos, tačiau dabar jau džiaugiasi pasveikusi ir atsigavusi.

„Po saviizoliacijos pagaliau galiu iškeliauti į lauką ir važiuoti pasiimti savo vaikų, kurių nemačiau dešimt dienų“, – džiaugėsi atlikėja.

Žmonės.lt atlikėja prisipažino sulaukusi daugybės žinučių apie analogiškoje situacijoje atsidūrusius žmones.

„Nespėju atsakinėti žinučių, nes man rašo šimtai žmonių, kuriems buvo lygiai taip pat, kaip man. Tie, kurie turėjo kontaktą su sergančiuoju arba jautė tokius pojūčius, būdingus koronavirusui, kad dingo kvapas ir skonis, bet jų testai buvo neigiami, o jų artimųjų – teigiami. Labai įdomu. Kaip supratau, tai labai individualu. Matyt, bet kokiu atveju, kad ir testas parodo neigiamą, geriau būti namuose“, – svarstė G.Alijeva.

Grupės „69 danguje“ merginos /Mindaugo Navicko nuotr.

Sirgo kita grupės narė

Žmonės.lt primena, kad pačioje spalio pabaigoje apie teigiamą koronaviruso testą prisipažino kita grupės „69 Danguje” narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

„Kelias dienas laikėsi neaukšta temperatūra, nestipriai kosėjau, maudė nugarą. Keliskart teko „numušti“ temperatūrą, tačiau daugiau jokių vaistų nevartojau“, – tąkart pasakojo Nijolė, atviravusi, kad nors pirmoji naktis su liga buvo tikrai varginanti, gana greitai sveikata pradėjo gerėti.

„Turbūt būsiu iš tų laimingųjų, kuriems tenka lengvesnė ligos forma“, – svarstė Nijolė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Skaitykite daugiau