Goda Alijeva atvira: gimus atram vaikui, Rolandas jai siūlė susirasti darbą

Goda Alijeva laidoje „Raudonas kilimas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-11 15:27
Šią pirmadienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomos moterys kalbės, kodėl net ir ištekėjus būtina turėti darbą bei būti nepriklausomoms nuo savo vyrų.

Gražuolė Goda Alijeva laidoje pasakoja, kad ji visą gyvenimą stengėsi dirbti ir užsidirbti pinigus pati. Goda sako, kad jos buvusio vyro ir vaikų tėvo Rolando Alijevo mokamų alimentų užtenka vos keliems apsilankymams prekybos centre.

G. Alijeva neslepia, jog dar jai gyvenant su Rolandu, jųdviejų šeimos biudžetas buvo bendras ir kiekvienas nešė indėlį į šeimos gerovę. Daugelis susidaro klaidingą nuomonę, kad visi krepšininkai uždirba milijonus, tačiau taip yra tik labai retais atvejais, o gimus antram vaikeliui, Rolandas net Godai siūlė susirasti darbą, kad šeima galėtų uždirbti daugiau pinigų.


Goda Alijeva laidoje „Raudonas kilimas“
Goda Alijeva laidoje „Raudonas kilimas“

Goda atvirauja, kad naivios yra tos merginos, kurios galvoja, kad ištekėjusios už turtingo vyro bus laimingos, saugios iki gyvenimo pabaigos. Anot jos, realybė yra kitokia, kadangi vyrui moteris gali atsibosti ir jis susiras naują, o moteris liks viena.

Laidoje taip pat dalyvauja ir dainininko Donato Montvydo žmona Veronika. Moteris teigia, kad jeigu šeima planuoja vaikus, tai viena pusė turi suprasti, jog ji turės didžiąją laiko dalį skirti vaikų auginimui.

Veronika atvira, kad ji su Donatu yra sutarę, kad vaikų auginimas bus jos investicija į šeimą ir vaikus. Montvydų šeimoje biudžetas yra bendras ir nei vienam nereikia prašinėti pinigų vieniems ar kitiems dalykams: gėris, kad vyras gali daryti karjerą ir uždirbti pinigų šeimai.

Naujausi straipsniai