„Global Awards 2020“ vakaro žvaigždės – Camila Cabello ir Dua Lipa

Camila Cabello ir Dua Lipa/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-06 19:17
Ketvirtadienio vakarą Londone vykusiame „Global Awards 2020“ renginyje ant raudonojo kilimo pasirodė daugybė žinomų muzikos ir pramogų pasaulio atstovų.

Kasmetiniai „Global Awards“ nominuoja muzikos atlikėjus bei jų dainas, kurios yra dažniausiai grojamos ir populiarios Britanijos radijo stotyse, įskaitant „Capital“, „Capital XTRA“, „Heart“, „Classic FM“, „Smooth“, „Radio X“, „LBC“ ir „Gold“

2020-tųjų „Global Awards“ pagrindinėmis vakaro žvaigždėmis tapo Dua Lipa ir Camila Cabelo.

Dua Lipa iškovojo apdovanojimą už geriausią britišką poelgį „Best British Act“, tuo tarpu Camila Cabello ceremonijoje iškovojo geriausią moters „Best Female“ apdovanijimą.

„Global Awards 2020"/Vida Press nuotr.
„Global Awards 2020"/Vida Press nuotr.

Atsiėmusi apdovanojimą C. Cabello scenoje atliko hitus „My Oh My“ ir „Havanna“ apsivilkusi išskirtinę, mokyklinę uniformą primenančią aprangą.

Dažniausiai grojamos dainos apdovanojimą pelnė Lewisas Capaldi už hitą „Someone You Loved“.

Roko grupė „Stereophonics“ laimėjo apdovanojimą už geriausią „Indie“ muziką bei už savo 25-erius metus muzikos industrijoje buvo apdovanoti specialiu apdvanojimu „Global Special Award“.

„Stormzy“, Edas Sheeranas ir „The Jonas Brothers“ taip pat pelnė „Hip Hop“, „R&B“,  „Best Feale“ bei „Best group“ apdovanojimus.

Naujausi straipsniai