Glamūriniame vakarėlyje Mia lepinosi sužadėtinio Nerijaus dėmesiu

Vilija Pilibaitytė-Mia su sužadėtiniu Nerijumi / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą Vilniuje esantis „Nesė Pramogų bankas“ vienam vakarui virto gyva meno galerija, kurioje karaliavo Lietuvos garsenybės ir juodoji prabanga. Stilingame juodame vakarėlyje „Live Gallery in Black“ netrūko siurprizų, muzikos ir prabangių dovanų.

Vakarėlio nepraleido ir dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia, kuri į renginį atvyko su sužadėtiniu Nerijumi bei visą vakarą lepinosi jo dėmesiu ir draugija.

Žmonės.lt primena, kad pora susižadėjo prieš kelias savaites, o apie staiga įsiplieskusius jausmus dainininkė Mia kol kas atvirauti neskuba.

Stilingas vakarėlis „Live Gallery in Black“ sostinėje (33 nuotr.)
+27

Vakaro svečių laukė intriguojanti programa – instaliacijos su gyvais modeliais, Ingridos Kazlauskaitės ir Vytauto Mackonio pasirodymas bei išskirtinės vaišės.

Stilingo juodojo vakarėlio nepraleido visas būrys žinomų žmonių: verslininkas Žilvinas Grigaitis, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, verslininkė Inga Budrienė, baleto primarijus Nerijus Juška, verslininkai Alesia ir Romualdas Mačiuliai, dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis, verslininkas Rimvydas Širvinskas, stilistas Mantas Petruškevičius, Donatas ir Dainė Baumilos ir daugelis kitų.

Dauguma atvykusių jų laikėsi aprangos kodo: nuo galvos iki kojų buvo pasipuošę juodais drabužiais, mėgavosi muzika ir laukė vakaro kulminacijos: ypatingoje loterijoje, be kitų prašmatnių prizų, buvo galima laimėti specialiai iš Izraelio atvežtą juodajį deimantą, kailinius iš naujausios Carolinos Kmit kolekcijos ir dizainerės Valerijos Fic autorinių darbų.

Kristina Tučkutė ir Mantas Petruškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau