Gitaristui Martynui Kuliavui – 50: atšventė Vaidilos teatre su aktoriais ir muzikantais

Martyno Kuliavos 50-ojo gimtadienio koncertas / Dainiaus Stankaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Birželio 29 dieną, Vilniaus Vaidilos teatre buvo pažymėtas gitaristo, muzikos prodiuserio ir dainų autoriaus – Martyno Kuliavo penkiasdešimtmečio jubiliejus. Vakaras buvo pusiau privatus, su dideliu būriu kviestinių svečių

Koncerto pavadintas „Gitaros fiesta“, nes Martynas neabejotinai laikomas vienu geriausių Lietuvos gitaristų, turinčiu ypatingą skonį ir neabejotiną talentą. Martyno idėja buvo pagroti su savo ilgamečiais draugais, kolegomis ir mūzos broliais. Koncerte skambėjo daugiausiai paties Martyno sukurta muzika. Gitarų dvikovų ir duetų su Alex Ten, Dainiumi Urbonavičiumi bei Romu Rainiu gausa leido žiūrovams pasimėgauti puikiomis improvizacijomis.

„Žavėjausi emocija scenoje ir tuo, kaip visi dainininkai tarpusavyje bendrauja. Tarp jų visų buvo tokia pagarba Martynui, toks stiprus ryšys, o Martynas taip viską mokėjo priimti! Nuostabu, dar ilgai gyvensiu gerais prisiminimais!“ – sakė žiūrovė Sonata.

Martyno Kuliavos 50-ojo gimtadienio koncertas / Dainiaus Stankaus nuotr.
Martyno Kuliavos 50-ojo gimtadienio koncertas / Dainiaus Stankaus nuotr.

Neapsieta ir be siurprizų. Vienas jų – publiką nustebinęs Martyno keturiolikmečio sūnaus pasirodymas už būgnų. Kartu su Žaneta Taurinskiene ir grupe, Kipras Kuliavas grojo AC/DC kūrinį TNT. Antrasis siurprizas buvo paruoštas Martyno Kuliavo draugo – gitaristo Alex Ten, kuris koncerte pakvietė sudainuoti talentingą jauną vokalistę – Augustę Žičkutę.

„Labiausiai džiaugiausi tuo, kad mums visiems kartu buvo gera muzikuoti, buvome atsipalaidavę ir džiaugsmingi – priminė senus gerus laikus! Mane sveikino seni ir nauji draugai, labai ačiū visiems. Esu labai dėkingas savo žmonai Ingai, be kurios nebūtų manęs tokio koks esu, ir gal net šio koncerto“, – sakė Martynas, užbaigdamas koncertą.

Martyno Kuliavos 50-ojo gimtadienio koncertas / Dainiaus Stankaus nuotr.

Ant scenos muzikavo Martynas Kuliavas, Vaidotas Taurinskas, Andrius Afinogenovas, Audrius Balsys, Alex Ten, Romas Rainys, Dainius Urbanavičius. Dainavo svečiai – Arina, Ilona Balsytė, Žaneta Taurinskienė, Gytis Paškevičius, Česlovas Gabalis, Vladas Kovaliovas, Martynas Puchovičius. Pasveikinti Martyno atvyko ir Marijus Mikutavičius, plokštelių studijos legenda Zina Nutautaitė ir daugelis kitų. Koncertą vedė Giedrius Gustas.

Fotogalerija:

Martyno Kuliavos 50-ojo gimtadienio koncertas (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau