Gisele Bündchen ir Tomas Brady pravėrė savo namų duris: pamatykite, kaip gyvena vienas garsiausių modelių

Gisele Bundchen / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gisele Bündchen ne tik pati atsako į 73 klausimus, užduotus žurnalo „Vogue“ skaitytojų, bet ir gyvai aprodo savo šeimos namą Bostone. Nufilmuotame reportaže galima išvysti Giselės darbo kabinetą, dukterį Vivian Lake ir net šeimos šunį.

Savo ankstesnį namą Los Andžele pora pardavė vienam žymiausių reperių Dr. Dre už 40 milijonų dolerių.

„Vogue“ žurnalistai išskyrė kelis dalykus apie garsiąją porą ir jų namus Masačusetse:

Giselės darbo kambarys yra jos šventovė
„Tai mano asmeninė erdvė, kurioje leidžiu daugiausiai laiko” sako supermodelis turo po namus pradžioje. Jos kabinete randame židinį, nedidelį medinį stalą, kelias kėdes ir... žymiąją Giselės kolekciją.

Ji dievina „Crystal“ šampaną
Paklausta, ką kolekcionuoja, Bündchen žaismingai atšauna: „kristalus!“ – jos šampano kolekcija puikuojasi už darbo stalo.

Bündchen mėgsta skaityti
Namo priestato lentynos – nusėtos knygų stirtomis. Giselės mėgstamiausios: The Mastery of Love (ši knyga buvo įteikta kiekvienam jos ir Tom Brady vestuvių ceremonijos svečiui 2009-aisiais), ir naujai atrasta: The Infinite View.

Pagrindinis namas – įspūdingas, tačiau panašus į ankstesnįjį
Tiesa, Los Andžele turėtas namas labiau priminė pilį, tačiau abiejų namų interjero detalės – panašios : juodi langų rėmai, užuolaidos iki grindų, gilios patogios sofos, metaliniai veidrodžių rėmai, kurie atrodo nuostabiai. Pasirodo, net kai kurios interjero detalės atkeliavo iš ankstesnių namų – žvakidė ir paveikslas – būtent iš ten.

Namas spinduliuoja švara – tai Giselės nuopelnas
„Negaliu pakęsti netvarkos“ – teigia modelis. Ir jos sukurtai tvarkai netrukdo nei mažamečiai vaikai, nei šunys – namuose nėra nei dėmelės.

Ji prisidėjo prie namo dekoravimo
Jei nebūtų tapusi supermodeliu, Giselė dirbtų architekte arba interjero dizainere. Ji neatskleidė, ar prisidėjo prie šio namo interjero kūrimo, bet anksčiau turėto namo interjero kūrimo procese Giselė svariai prisidėjo.

Brazilijoje gimęs modelis mėgsta gamtą – dėl to name įrengta nuostabi terasa. Jos vyras Tomas, tiesa, net nemėgsta vaikščioti basomis, tačiau porai tai netrukdo džiaugtis vienam kitu.

Skaitykite daugiau