Gisele Bundchen grasina savo vyrui Tomui Brady skyrybomis

Gisele Bundchen ir Tomas Brady švenčia penktąsias vestuvių metines / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 09:57
Tamsūs debesys susikaupė virš vienos gražiausių pramogų pasaulio porų: „Us Weekly“ praneša, kad supermodelio Gisele Bundchen (35 m.) ir amerikietiškojo futbolo žaidėjo Tomo Brady (38 m.) santuoką ištiko krizė.

Kad Gisele Bundchen ir Tomas Brady išgyvena ne pačius geriausius laikus, kalbama jau pastaruosius keletą mėnesių.

„Us Weekly“ šaltinis pasakojo, kad poros santykiai smarkiai pablogėjo gegužę, kuomet Tomui Brady buvo uždrausta dalyvauti ketveriose rungtynėse su jo komanda „New England Patriots“. Tomas Brady esą visą savo pyktį išliejo ant niekuo dėtos žmonos.

„Tomas tapo labai piktas ir irzlus ir pradėjo ant jos išsilieti“, – „Us Weekly“ sakė vienas porai artimas šaltinis. Jis taip pat pridūrė, kad ginčai tarp sutuoktinių tapo tokie dažni, kad Gisele Bundchen net kreipėsi į teisininkus dėl skyrybų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Tomas mano, kad tai tik grasinimas, – sakė šaltinis. – Bet dabar jų santykiai iš tiesų labai prasti. Viskas dabar labai įtempta. Jiems tai gali būti ir pabaiga.“

Užsienio žiniasklaidai įtarimų sukėlė ir tai, kad Gisele Bundchen ir Tomas Brady savo gimtadienius (Gisele gimtadienis buvo liepos 20-ąją, o Tomo – rugpjūčio 3-iąją) atšventė atskirai.

Prieš šešerius metus susituokę Gisele Bundchen ir Tomas Brady augina sūnų Benjaminą (5 m.) ir dukrą Vivian (2 m.). Su buvusia drauge sportininkas turi dar vieną sūnų Johną (8 m.).

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai