Gintarės Songailės paskutinių nėštumo dienų rūpestis – naujo restorano atidarymas

Gintarė Songailė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-13 09:48
„Žalgirio“ krepšinio klubo trenerio Dariaus Songailos žmona Gintarė, draugių tarpe žinoma kaip itin pozityvi ir sunkumus pakelianti su šypsena, net paskutinėmis nėštumo dienomis artimųjų nuomonę pateisina ateinančio trečio vaikelio laukdama ne su žurnalu patogiai įsitaisiusi ant sofos, bet rūpindamasi nauju verslu.

Ateinantį pavasarį Dariaus ir Gintarės Songailų pastangomis visose trijose Baltijos šalyse duris atvers Amerikoje populiaraus restoranų tinklo „Hooters“ filialas.

„Paskutinėje verslo kelionėje buvau dar praėjusią savaitę. Sunku? Truputį. Bet tai, kuo dabar užsiimu, taip žavi, jog vien nuo minčių apie būsimą projektą įgaunu daugiau jėgų“, – sakė G.Songailė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gintarė ir Darius Songailos laukiasi trečio vaiko: „Svajonė turėti didelę šeimą pildosi su kaupu“

Apie „Hooters“ ji daug išgirdo pernai kartu su vyru viešėdama Čikagoje. Amerikoje rungtyniaudamas D.Songaila kartu su komandos draugais ir kitų klubų sportininkais šiame restorane yra praleidęs ne vieną vakarą. Amerikietiški vištienos sparneliai, prie jų derantys gėrimai ir dailios aptarnaujančios merginos – tai tarsi trys pagrindiniai „Hooters“ simboliai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Nors juose lankosi daug sporto aistruolių, restoranai yra draugiški ir šeimoms“, – patikino trečiojo sūnelio besilaukianti moteris.

Apsilankę „Hooters“ Songailos pasvarstė, kodėl tokioje šalyje, kaip Lietuva, kurioje itin mylimas sportas, dar nėra šio restorano filialo. Vos grįžusi į Lietuvą pora aktyviai ėmėsi veikslų – pirmiausia išanalizavo rinkos situaciją ir tik tuomet susisiekė su sporto restorano įkūrėjais, sudarė franšizės sutartį, aptarė kitus reikiamus darbus. G.Songailė neslepia – pasirašyti sutartį su amerikiečiais jai pavyko dėl glaudžių vyrų ryšių su užatlante.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Per paskutinius metus daug keliavau verslo reikalais, o pasirašydama sutartį dėl „Hooters“ franšizės jau žinojau, kad laukiuosi. Ar tai mane išgąsdino? Ne. Neabejoju, jog į pasaulį atėjus penktajam mūsų šeimos nariui netrukus vėl tęsiu tai, ką esu pradėjusi“, – patikino G.Songailė.

Su šypsena ji pasakojo pastarosiomis dienomis nepamirštanti ne tik verslo, bet ir „mamiškų“ rūpesčių.

„Tikimės, kad vardas, kurį išrinkome sūneliui, tiks. Nors vis dar paieškome ir atsarginių variantų“, – sakė būsima mama.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai