Gintarės Karaliūnaitės šeimoje – nelaimė: sudegė puoselėtas mamos žolelių cechas

Sudegė Adelės Karaliūnaitės žolelių cechas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-28 16:25
Atlikėjos Gintarės Karaliūnaitės šeimoje nutiko nelaimė – šiąnakt Pasvalio rajone sudegė jos mamos žolininkės Adelės Karaliūnaitės žolelių cechas. „Mums didelis šokas“, – portalui Žmonės.lt sakė G.Karaliūnaitė.

Pasvalio rajone, Joniškėlio kaime įsikūrusiame žolininkės A.Karaliūnaitės ceche saugotos žolelės ir produktai šiąnakt paskendo liepsnose. Portalui Žmonės.lt Gintarė Karaliūnaitė atskleidė, kad nors gaisro priežastis vis dar tiriama, numanoma, kad nelaimė įvyko dėl blogai veikusio kamino. 

„Gaisro metu įgriuvo stogas, sudegė visos patalpos, atsargos ir brangiausias mamos turtas – žolelės. Tai yra didžiulis nuostolis tiek finansiškai, tiek psichologiškai“, – Žmonės.lt sakė Gintarė.

Atlikėja pasakojo, kad jos 67-erių mama patyrė šoką, tačiau tiki, kad laikui bėgant emocijos nuslūgs ir su žmonių palaikymu cechas bus atstatytas.

„Mano mamytė yra per daug ori, kad prašytų pagalbos, tačiau tikiu, kad tokiais atvejais žmonių parama yra svarbi“, – sakė G.Karaliūnaitė, vildamasi, kad mamos veiklą palaikantys žmonės galės bent po kelis eurus prisidėti prie cecho atstatymo.

Sudegęs Adelės Karaliūnaitės žolelių cechas / Asmeninio albumo nuotr.
Sudegęs Adelės Karaliūnaitės žolelių cechas / Asmeninio albumo nuotr.

Ginarė Karaliūnaitė skaudų įvykį aprašė ir socialiniame tinkle „Facebook“:

„Šiandien mano šeimoje atsitiko baisi nelaimė! Šiąnakt sudegė mano mamos žolelių cechas! Sudegė visos žolelių atsargos, gaminiai, įgriuvo stogas… Nerandu žodžių, tiesiog, kaip skaudu dėl jos. Beveik 20 metų juodo darbo. Žinoma, ačiū Dievui, nenukentėjo žmonės.

Kviečiu visus, kuriems mano mama padėjo, jei galit, parašykit į jos Facebook puslapį bent kokį paguodos žodį. O galinčių rimčiau pagelbėti, mano šeima taip pat labai lauks. Tikiuosi pavyks atstatyti ir atsigauti po tokios nelaimės...“ – neslėpdama slogių emocijų rašė G.Karaliūnaitė.

Šiandien mano šeimoje atsitiko baisi nelaimė! Šianakt sudegė mano mamos žolelių cechas! Sudegė visos žolelių atsargos,...

Posted by Gintare Karaliunaite on 2022 m. sausio 28 d., penktadienis
Apie nelaimę socialiniame tinkle „Facebook“ parašė ir cecho savininkė, žolininkė Adelė Karaliūnaitė.
 
„Šiandien anksti ryte sudegė mano augalų perdirbimo cecho Joniškėlyje gamybinės patalpos ir dalis žaliavų sandėlio.
 
Labai džiaugiausi savo cechu, kuriame taip lengva buvo gaminti augalų sirupus, tyres, pakuoti rinkinius arbatoms. Dirbome tose patalpose apie 20 metų. Pastatą prikėlėme naujam gyvenimui. Iš seno, apleisto ir nutriušusio namo daugybės nuoširdžių mano pagalbininkų pastangomis jis iš tolo švietė savo nauju vyšniniu stogu ir baltomis sienomis. Dabar liko tik aprūkusios sienos.
 
Sudegęs Adelės Karaliūnaitės žolelių cechas / Asmeninio albumo nuotr.
Sudegęs Adelės Karaliūnaitės žolelių cechas / Asmeninio albumo nuotr.
Dėkoju Joniškėlio, Pasvalio, Pakruojo ir Pušaloto gaisrininkų gelbėtojų brigadoms, kurios apie 4 valandas pasikeisdamos gesino degantį pastatą ir sumaniai išgelbėjo jį nuo visiško sunaikinimo. Liko nepažeistos gatavų gaminių, šaldiklių, vienas žaliavų sandėlys, siūvykla.
 
Iš gražiojo kruopščiai prižiūrėto žolelių sandėlio, kur saugojimui buvo supakuota nuo rožių žiedlapių iki eglės kankorėžių, nuo gudobelės vaisių iki smulkučių veronikos žiedelių neliko nieko, tik pelenai…
 
Dabar, praėjus kelioms valandoms po gaisro, širdį skauda ne dėl pastato stogo ar nugriuvusio kamino, o dėl tų taip kruopščiai po vieną žiedelį, vieną šaknelę surinktų, išdžiovintų ir žiemai užmigdytų žolynėlių, turėjusių suteikti sveikatos daugybei žmonių.
 
Miegokit mano žolelės“, – rašė garsi šalies žolininkė Adelė Karaliūnaitė.

Šiandien anksti ryte sudegė mano augalų perdirbimo cecho Joniškėlyje gamybinės patalpos ir dalis žaliavų sandėlio. Labai...

Posted by Adelė Karaliūnaitė on 2022 m. sausio 28 d., penktadienis

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama