Gintarės Gurevičiūtės naujas širdies draugas turi problemų su teisėsauga

Gintarė Gurevičiūtė ir Dmitrijus Jaruševičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-31 14:24
Regis, viena gražiausių Lietuvos moterų Gintarė Gurevičiūtė (30) nuolat sukinėjasi viešumoje. Tai fotografuojasi reklamai, tai pristato kokį nors produktą, tai veda laidą „Bus visko“... Vis dėlto nuolat dėmesio centre esanti Gintarė Gurevičiūtė savo asmeninį gyvenimą saugo po devyniais užraktais.

Jos romantiški santykiai – neliečiama tema. Todėl Gintarė atsisako komentuoti ir savo santykius su vilniečiu verslininku Dmitrijumi Jaruševičiumi (30).

Televizijos laidų vedėja dievagojasi, kad jiedu – tik geri draugai. Vis dėlto portalo Žmonės.lt žiniomis, Gintarė ir Dmitrijus – kur kas daugiau nei draugai. O ir per Marakešo turgaus tematika surengtą šventę kokteilių bare „Glory“ pora negalėjo atplėšti vienas nuo kito rankų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į teminį vakarėlį Gintarė atvyko pasipuošusi žemę siekiančia rožine suknele. Rytietiško dvelksmo žinoma moteris į savo įvaizdį įnešė įsisegusi masyvius, metalo spalvos auskarus.

Beje, tai nebuvo pirmas kartas, kai Gintarė ir Dmitrijus buvo pastebėti viešumoje. „Žmonių“ fotografas juos užfiksavo dar kovo mėnesį per Kaziuko mugę. Tuomet Gintarė ir Dmitrijus ėjo meiliai apsikabinę.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dmitrijus Jaruševičius – sporto mėgėjas. Anksčiau krepšinį žaidęs vyras dabar domisi vandens sportu.

Vilnietis jau buvo atsidūręs spaudoje, tačiau dėl visai kitų priežasčių nei šįkart. Prieš penkerius metus Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) vykdė tyrimą dėl sukčiavimo ir naudojimosi tarnybine padėtimi. Kaip rašo 15min.lt, tuomet agentai krėtė 8 su „Vilniaus energija“ susijusias bendroves, tarp jų –„Axis Industries“ ir „Bionovus“. Dmitrijus tuo metu dirbo „Bionovus“ komercijos direktoriumi.

Po kelerių metų Dmitrijus įsivėlė į Konkurencijos tarybos (KT) ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrimą – buvo įtariamas kartelinis susitarimas dėl viešojo konkurso, kuriame figūravo ir ES fondų pinigai, baigties. Vienos iš susitarime dalyvavusių bendrovių vadovui Daumantui Kraujaliui tarpininkavęs D. Jaruševičius, sulaukęs kaltinimų dėl bandymo papirkti KT, šių metų vasarį stojo prieš Vilniaus apygardos teismą. Paskelbus kaltinamąjį aktą, jis pripažino papirkinėjęs KT specialistą. (Alfa.lt: „Korupcijos viršūnė: pričiupus kartelinį susitarimą įtakingas verslininkas bandė papirkti Konkurencijos tarybą“.)

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai