Gintarės Gurevičiūtės namus Marijampolėje kasmet aplanko Kalėdų Senelis

Gintarė Gurevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-24 17:18
Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, artėjant šventėms, kartu su būriu kitų žinomų žmonių prisidėjo prie iniciatyvos „Spalvoto meduolio diena“ – margino kalėdinius, vaikams skirtus meduolius. O 15min ji papasakojo apie savo Kalėdų tradicijas.

Prie iniciatyvos „Spalvoto meduolio diena“ šįmet prisijungė žinomų žmonių būrys. Tai ir TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas, „radistas“ Rolandas Mackevičius, parfumeris Aistis Mickevičius, Merūnas Vitulskis su šeima ir daugelis kitų.

Neabejinga iniciatyvai buvo ir G.Gurevičiūtė. Kartu su kitais žinomais žmonėmis ji margino meduolius, kurie vėliau iškeliavo į skirtingus Lietuvos kampelius.

O švenčių laukianti Gintarė 15min papasakojo apie savo Kalėdų tradicijas.

„Kalėdas visuomet sutinku su šeima. Kad ir kokie reikalai spaustų, kad ir ką planuočiau, šios šventės visada vyksta namuose, Marijampolėje. Man labai brangus laikas su šeima, todėl stengiuosi sureikšminti kiekvieną šventę. Kartais gyvenime ateina tas supratimas, kodėl taip net intuityviai elgiuosi. Ir Kalėdos, ir Kūčios, ir Velykos ar gimtadieniai... Visa tai turi būti skiriama šeimai“, – tikino ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kadangi šventes ji kasmet pasitinka su tėvais, o ne Vilniuje, tai savo namų šventėms nepuošia – gana, kiek tėvai namus Marijampolėje dekoruoja.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Savo namuose beveik niekada nebūnu, taigi ir Kalėdų eglės nepuošiu. Per mėnesį vos kelios dienos būna, kurias namuose praleidžiu. Daug dirbu, daug skraidau, keliauju. Puošdavau eglutę namuose anksčiau, dar prieš kelerius metus. Bet jau kuris laikas namai per šventes ne tokie, kaip būdavo anksčiau“, – atvirauja.

Ar svarbu G.Gurevičiūtei dovanos? „Labai svarbu. Turiu 11 metų brolį, pas mus vis dar ateina Kalėdų Senelis. Brolis jau galvoja, buvo geras berniukas ar ne, ir ką jam Kalėdų Senelis atneš. Dovanos yra svarbu, nors ir nesvarbu, kas dovanojama. Juk tai – dėmesys, sentimentai. Prabėga kažkiek laiko, prisimeni tą dovaną, o su ja ir kiti prisiminimai ateina. Jaučiama ta energija, kurią žmogus į dovaną įdeda“, – įsitikinusi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kalėdų senelis, sako, ir ją kasmet aplanko: šeimoje Gurevičiai dovanomis nesikeičia, nes Kalėdų Senelis nepamiršta nė vieno.

O kaip dėl aukojimo ir labdaros? Ar per Kalėdas Gintarė prisimena tuos, kuriems reikia pagalbos? „Aš visus metus stengiuosi būti gera. Taip, aukoju labdarai, darau tai visus metus ir nesvarbu, yra kokia šventė ar ne. Bet nenoriu to afišuoti“, – šypsosi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai