Gintarės Gurevičiūtės jaunos ir skaisčios odos paslaptis

Gintarė Gurevičiūtė / Projekto partnerio nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-10-29 09:27
Neseniai gimtadienį atšventusi viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama televizijos laidų vedėja ir prodiuserė Gintarė Gurevičiūtė (34) neslepia, jog su amžiumi grožį reikia puoselėti vis labiau. Tiesa, ji ir toliau išlieka neabejinga natūraliems dalykams.

Kas, jūsų įsitikinimu, lemia moters grožį?

Man grožis, pirmiausia, yra ne išoriniai, o vidiniai duomenys. Tai – moters pasitikėjimas, intelektas, jausmai. Beje, mylinti ir mylima moteris tiesiog spindi žavesiu (šypsosi).

Neseniai atšventėte gimtadienį. Kokie jausmai aplanko šiuo periodu?

Esu labai laiminga, kad net ir dėl susiklosčiusios koronaviruso situacijos pavyko išlaikyti tradiciją ir gimtadienį sutikti kelionėje. O jausmai – tik šventiniai. Nesu iš tų, kurios bėgant metams dūsauja, žvelgdamos į savo praeities atvaizdą. Aš dėviu savo amžių kaip pergalingai užtarnautą karūną.

Visgi, ar su amžiumi keičiasi jūsų grožio ritualai, rutina?

Žinoma. Dabar daug labiau rūpinuosi savimi nei būdama dvidešimties, bet ne todėl, kad tai yra „būtina“. Manau, meilė sau užauga su laiku. Be to, suprantu, kad su amžiumi imu vertinti visai kitus dalykus. Vieni svarbiausių – tvirtas ir sveikas kūnas, prižiūrėta ir skaisti oda, išpuoselėti ir tvirti plaukai bei nagai. 

Norėdama kuo ilgiau džiaugtis skaisčia, lygia oda ir grakščiu kūnu, privalau jį nuolat aprūpinti komponentais, kurių gamyba natūraliai su amžiumi mažėja. Kūno grakštumui itin svarbi medžiaga – hidrolizuotas kolagenas – baltymas, kurio organizmas laikui bėgant gamina vis mažiau. Taip pat tarp mano favoritų yra vadinamoji jaunystės molekulė – hialurono rūgštis, svarbi odos elastingumui.

Gintarė Gurevičiūtė / Projekto partnerio nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / Projekto partnerio nuotr.

Šiandien didelį dėmesį skiriu preparatams, kurie padeda rūpintis ne tik grožiu, bet ir gera savijauta: imunitetu, energingumu. Juk grožis prasideda iš vidaus, tiesa? Taip pat visuomet stengiuosi gauti pakankamai antioksidantų: jie saugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (su kuria siejamas senėjimas), yra labai svarbūs imunitetui – ypač šaltuoju metų laiku. 

Tiesa, turiu gudrybę: renkuosi kompleksinius preparatus, kurių sudėtyje gausu visų šių grožiui svarbių medžiagų bei mūsų klimatui aktualių vitaminų ir mineralų. Taip vienu ypu galiu siekti kelių tikslų: ir grožio, ir geros savijautos. Todėl pamėgau grožio formulę DIAS BEAUTY. Vienoje jos tabletėje yra meistriškai subalansuotų medžiagų odos, plaukų, nagų grožiui, imunitetui ir energingumui. 

DIAS® BEAUTY tabletės formulėje – kompleksinė mityba plaukams, odai, nagams, imunitetui ir energijai. Sudėtyje: hidrolizuotas I, II ir III tipo kolagenas, hialurono rūgštis, vitaminai C, D, E, folio ir pantoteno rūgštis, biotinas, cinkas, manganas, varis ir selenas.

Be cukraus, glitimo, laktozės! Tinka vartoti nėštumo ar žindymo metu!

Maisto papildas. Ieškokite vaistinėse bei internete.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai