Gintarė Valaitytė, Kristina Ivanova, Mantas Wizardas ir Marijus Žiedas virė sriubą iš laimės ir vilties ingredientų

Akimirka iš sriubos virimo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-12-04 12:14
Žiemišką antradienio dieną Vilniuje įsikūrusioje „Čiop čiop“ kulinarijos studijoje grupės „ŠarkA“ merginos Gintarė Valaitytė ir Kristina Ivanova, magas Mantas Wizardas ir TV laidų vedėjas Marijus Žiedas virė maltiečių sriubą.

Moliūgių ir morkų sriubos su kokosų pienu virimui vadovavo speciali viešnia – baronienė Annabel von Bechtolsheim. Moteris juokais paklausė grupės „ŠarkA“ merginų, kokius gi ingredientus jos dėjo į sriubą. „Meilę, sveikatą, šypsenas, laimę, viltis...“ – vardijo Gintarė ir Kristina.

Gerai šalyje žinomi žmonės nepabijojo stoti prie puodų, vartyti keptuvėje kepančių daržovių ar kilnoti sunkių puodų. „Virtuvėje turi būti tvarka“, – juokėsi stalą valydama Kristina.

Vėliau visa kompanija patraukė į Vilniaus Vinco Kudirkos aikštę, kur praeiviams ir buvo dalijamos lėkštės su sriuba. Prie maltiečių palapinės susirinko visas būrys norinčių paragauti baronienės virtos sriubos ir susišildyti gana šaltą žiemos dieną.

Vėliau grupės „ŠarkA“ merginos padėjo sriubos dubenis išnešioti po visą aikštę ir garino galinčius paaukoti pinigų, už kuriuos bus maitinami nepasiturintys senukai.

Septintosios „Maltiečių sriubos“ akcijos renginiai šiais metais vyks 21 Lietuvos mieste ir baigsis finaliniu koncertu LRT televizijoje gruodžio 25 dieną.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai