Gintarė Valaitytė ir Vytautas Bikus: „Išmokome gyventi be barnių ir dramų“

Gintarės Valaitytės ir Vytauto Bikaus šeima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 12:13
„Sutapimas tai ar ne, tačiau visus geriausius savo kūrinius parašiau jau gimus vaikams“, – prisipažįsta kompozitorius, muzikos prodiuseris, kelių eurovizinių dainų autorius Vytautas BIKUS (32). Už įkvėpimą jis dėkingas arčiausiai esantiems – kiek daugiau nei dvejų metukų sūnui Vytautui, aštuntą mėnesį skaičiuojančiai dukrytei Žemynai ir žmonai – šokių studijos „Amber“ įkūrėjai Gintarei VALAITYTEI-BIKUVIENEI (34).

„Ranką prie širdies pridėjęs galiu pasakyti, kad ji – ne tik nuostabi žmona ir mama, bet ir geriausia mano draugė“, – gražių žodžių žmonai negaili Vytautas. Kol visu intensyvumu verda jo darbai, šeimos jis neapleidžia – stengiasi padėti Gintarei, kiek gali. Visas laikas, kuris nėra skirtas darbui, lieka šeimai. „Vaikų juk nepasodinsi ant sofos tikėdamasis, kad jie savaime taps nuostabiais žmonėmis, – pastangų tikrai reikia įdėti“, – tikina Vytautas ir šypsodamasis priduria, kad, gyvenant normalaus žmogaus ritmu, nelieka laiko vaidinti didelį menininką.

„Manęs niekas nevertė turėti šeimą, vaikų – tai yra sąmoningas pasirinkimas. Aš net aiškiai žinau, kiek daug galėčiau dėl jos atsisakyti. Pavyzdžiui, jeigu man kada reikėtų rinktis tarp šeimos ir muzikos, tą pačią dieną uždaryčiau studijos duris ir išmesčiau raktą. Man net nereikėtų dar kartą pagalvoti“, – tikras Vytautas.

Gintarė tik patvirtina, kad Vytautas – nuostabus vyras ir tėvas. Būtent apie tokią šeimą visą gyvenimą ji ir svajojusi. „Gal prieš porą savaičių, sakiau jam, kad mano gyvenimas būtų tuščias ir beprasmis, jeigu jame nebūtų jo ir vaikų.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 49

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Naujausi straipsniai