Gintarė Songailė ruošiasi baro „Hooters“ atidarymui: jį reklamuoja garsios gražuolės

Naujo aprangos ženklo „Candy Lady“ fotosesija/2017 m. / Brice Barrett nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Deimantė Andriuškaitė, krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja Giedrė Dzindzelėtaitė, dainininkė Viktorija Vaičaitė bei „Mis Europa 2017” Marija Slušnytė fotosesijoje įkūnijo jau netrukus Vilniuje atsidarysiančio visame pasaulyje žinomo sporto baro „Hooters“ merginas.

Ne kartą JAV viešėjusi ir dirbusi D.Andriuškaitė pasakojo, jog jai įsijausti į „Hooters“ pasaulį buvo lengviau, nes tai, kokiu principu veikia ši populiari vieta, jai ne kartą teko matyti savo akimis.

„Sužavėjo ten pastebimas familiarumas, kai padavėja, priėjusi prie staliuko pasiteirauja, kaip praėjo diena ar už kokią komandą sergame. Taip pat esu mačiusi, kaip dažnai klientai nori nusifotografuoti su išvaizdžiomis ir besišypsančiomis „Hooters“ merginomis – būtent dėl to jos dažnai tampa ne tik padavėjomis, bet ir fotomodeliais!“ – kalbėjo D. Andriuškaitė.

Deimantė Andriuškaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Ji patikino besidžiaugianti, kad ir Lietuvoje atsiras tokia vieta, kurioje padavėjos tiksliai žinos, kas yra išlaikyta gracija bei grakštus ėjimas.

„Kai pirmą kartą sužinojau, kad šis baras Las Vegase rengia savo „Mis Hooters“, maniau, kad tai tik vietinės reikšmės renginys. Tačiau likau labai nustebinta pamačiusi, kokio lygio šou šis prekinis ženklas sukuria kasmet”, – teigė Mis Europa 2017 M. Slušnytė.

Marija Slušnytė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Anot jos, pačioms gražiausioms merginoms, į Las Vegasą pakviestoms iš viso pasaulio, tenka tokio paties lygio išmėginimai, kaip Mis Pasaulis ar Mis Visata konkursuose besivaržančioms.

“Kadangi pati dalyvavau ir laimėjau Mis Europa 2017, todėl puikiai žinau, kiek jėgų ir energijos pareikalauja tokie konkursai. Tikiuosi mūsų lietuvaitėms „Mis Hooters“ rinkimuose pasiseks laimėti ne vieną titulą,“ – su šypsena kalbėjo tituluota gražuolė.

Prieš keletą metų „Hooters“ restorane JAV vakarieniavusi dainininkė V. Vaičaitė atkreipė dėmesį ne tik į padavėjų grožį ir komunikabilumą, bet ir gebėjimą dainuoti, rengti mini pasirodymus scenoje, šokti.

Viktorija Vaičaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.

„Patikėkite manim – dar niekur nemačiau tokių drąsių, iškalbingų ir dainingų merginų padavėjų! Aptarnavimas tiesiog pribloškė profesionalumu bei maloniu bendravimu, o kai po vienų NBA krepšinio rungtynių merginos užtraukė „We Are The Champions“ – likau be žado,“ – sakė V. Vaičaitė.

„Kadangi pati esu krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja, tai puikiai suprantu, koks svarbus sportas yra mums, lietuviams. „Hooters“ merginos lygiai taip pat myli sportą ir, kiek žinau, per kiekvienas rungtynes emocingai serga už savo mylimas komandas, o po didžiųjų pergalių džiaugsmingai pasveikina visus baro lankytojus,“ – teigė Kauno „Žalgiris“ šokėja G. Dzindzelėtaitė.

Giedrė Dzindzelėtaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.

„Hooters“ Lietuvoje įkūrėjos Gintarės Songailės teigimu, Vilniuje jau nuo liepos mėnesio į sportu, skaniu maistu bei draugiškomis merginomis persmelktą sporto barą kvies visame pasaulyje populiarus prekės ženklas. Anot jos, Vilniaus gatvėje įsikūrusioje įstaigoje netils sporto rungtynių garsai, o ore visuomet tvyros skanių keptos vištienos sparnelių kvapas.

Deimantė Andriuškaitė tapo „Hooters“ mergina (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau