Gintarė Songailė: „Draugystės metu su Dariumi jaučiausi nejaukiai, net viešų pasimatymų vengdavau“

Darius Songaila su žmona Gintare / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-11 13:09
„Darius ne kartą man norėjo nupirkti papuošalą, primygtinai siūlė padovanoti net automobilį. Vis sakydavo: tu važinėji su savo senu automobiliuku, noriu padovanoti tau naują, nes tave myliu, noriu tavimi rūpintis. O aš kategoriškai atsisakydavau, nes didžiavausi savo senu, tačiau savarankiškai nupirktu automobiliu, kuriam užsidirbau pati“, - jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos garsaus krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė.

Moteris taip pat atviraus, kad jautėsi nepilnavertė, mat tuomet ji, kaip eilinė rinkodaros specialistė, uždirbdavo 600-700 eurų, o jos širdies draugas Darius buvo milijonierius.

„Jaučiausi nejaukiai. Net viešų pasimatymų vengdavau. Nenorėjau, kad mane matytų su garsiu krepšininku ir pagalvotų – štai dar viena eilinė šviesiaplaukė...“, - pasakos Gintarė Songailė.

Pasak moters, net dabar, kai yra trijų vaikų mama, ji dirba, nes finansinė nepriklausomybė jai itin svarbi.

„Mano mama visą gyvenimą dirbo ir buvo lygiavertė partnerė tėvui. Ji ne tik rūpinosi mumis, vaikais, bet ir prisidėdavo prie šeimos biudžeto. Aš tikrai neuždirbu tiek, kiek Darius, tačiau man taip pat svarbu prisidėti prie šeimos biudžeto“, - pasakos moteris.

Šio ketvirtadienio vakaro pokalbių laida „Valanda su Rūta“ skirta savaitgalį praėjusiai Motinos dienai. Joje žinomos moterys dalinsis motinystės vargais ir džiaugsmais.

„Kai tau 6-eri, sakai – „Mama, aš tave myliu“. Kai 10 metų – „Kam tos mamos reikia?“. Kaip 25-eri – „Mama, tu buvai teisi!“. Kai 50 metų – „Aš nenoriu prarasti savo mamos...“. O kai 70 metų – „Atiduočiau bet ką, kad tik mama būtų šalia...“ – tokiais žodžiais laidą pradės vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Laidoje nuskambės ir mistinė istorija. Praeityje garsus modelis, tokių kompanijų kaip „Lelija“ ir „Vilniaus kailiai“ veidas Renata Laužikaitė – Zamarienė pasakos, kad jos vaikai tapo jai stebuklu.

„Pirmojo sūnaus susilaukiau po dešimties metų laukimo, kai su vyru nebesitikėjome turėti savų vaikų. Stebuklas įvyko po to, kai apsilankėme Izraelyje, ir vienas kitam palinkėjome tapti tėvais, nesvarbu su kuo. Kelionės pabaigoje susapnavau mistišką sapną – man buvo ištarti žodžiai: aš esu“, - pasakos Renata.

Po kelerių metų moterį aplankė dar viena džiugi žinia – ji susilaukė dvynių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai