Gintarė Sabeckaitė: „Namų šeimininke būti nenoriu“

Gintarė Sabeckaitė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-26 12:00
Nors iki gimdymo liko keli mėnesiai, krepšininko Dariaus Songailos (36) sužadėtinė Gintarė Sabeckaitė (24) sukasi kaip voverė rate ir poreikio ilsėtis visai nejaučia. Projektų vadove dirbanti kaunietė sako nemėgstanti, kai nėštumą moterys paverčia liga.

„Nėštumas man suteikia žavesio, dvigubos energijos ir motyvacijos, – sako veikloje paskendusi moteris. – Šiuo atveju darbe mano pagrindinė motyvacija ne pinigai, o savirealizacija, socialumas, tobulėjimas. Taip aš jaučiu, kad gyvenu.“ Ji neatmeta ir galimybės, kad gimus vaikui jau po metų norėtų grįžti į darbą. „Namų šeimininke būti nenoriu“, – užtikrina.

Gintarė neslepia, kad nėštumas buvo planuotas, todėl be galo juo džiaugiasi. O „jeigu esi sutikęs tinkamą žmogų, nori didelės ir gražios šeimos, kada tai daryti, jeigu ne dabar? Mūsų su Dariumi vizija būtent tokia“.

Ar nesulaukė klausimo, kodėl pirma kūdikis, o ne vestuvės? „Žinoma, sulaukiau, – neslepia moteris. – Abu esame brandūs žmonės, todėl niekam nieko įrodinėti ir tik dėl vaizdo susirašyti nenorėjome. Vestuvės – abiem svarbi šventė, bet kūdikio gimimas svarbiau net už jas.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai