Gintarė Karaliūnaitė su sužadėtiniu Marcu André romantiškai leido laiką prie Kauno pilies

Gintarė Karaliūnaitė ir Marcas André Canuelis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-04 12:49
Artėjančios Valstybės dienos proga Kauno pilyje trečiadienio vakarą buvo pristatyta Vinco Krėvės-Mickevičiaus drama „Skirgaila“. Vytauto Rumšo vyresniojo režisuotas spektaklis sudomino ne tik Lietuvos istorija besidominčius kauniečius, bet ir gražaus reginio ištroškusius žiūrovus. Pažiūrėti istorinės dramos užsuko ir kaunietė dainininkė Gintarė Karaliūnaitė su sužadėtiniu Marcu André Canueliu.

Atvykę, kai spektaklis jau buvo prasidėjęs, Gintarė ir Marcas André nepaleido vienas kito iš glėbio, nuolat laikėsi susikabinę rankomis. Žiūrėdama į savo mylimąjį, atlikėja negalėjo nuslėpti šypsenos. Įsimylėjėlių pora prie Kauno pilies ilgai neužtruko ir pasuko savais keliais spektakliui dar nepasibaigus.   

Žmonės.lt gegužę pranešė, kad Gintarė Karaliūnaitė susižadėjo su mylimuoju Marcu André Canueliu iš Kanados. Vyras mylimajai pasipiršo kelionės po Latviją metu.

Nors dar šių metų vasarį Gintarė teigė paliekanti sceną, nes ši sugriovė jos šeimą, rodos, atlikėja dar kartą bando laimę – tiek scenoje, tiek asmeniniame gyvenime.

Pažaislio muzikos festivalio tradicijos

Spektaklis „Skirgaila“ – viena iš Pažaislio muzikos festivalio tradicijų. Kasmet, liepos 3 dieną, Lietuvos žiūrovams yra pristatomas istorinė drama. Šiemet V.Krevės-Mickevičiaus spektaklį režisavo aktorius V.Rumšas vyresnysis.

Tai, kad būtent V.Rumšas režisuoja istorinę dramą – taip pat dar viena Pažaislio muzikos festivalio tradicija. Aktorius ir režisierius yra prisidėjęs prie Justino Marcinkevičiaus dramų „Katedra“ ir „Mažvydas“, Maironio sceninio kūrinio „Didysis Vytautas – Karalius“.

Keturių dalių istorinėje dramoje „Skirgaila“ pasakojama apie XIV a. gyvenusį lietuvių kunigaikštį, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo sūnų. Spektaklyje vaidino Evaldas Jaras, Ramutis Rimeikis, Algimantas Butvilas, Jonas Braškys, Saulius Bareikis, Vaida Būtytė, Toma Vaškevičiūtė ir kiti.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai