Gintarė Karaliūnaitė pasitinka 42-ąjį gimtadienį: „Nenoriu, kad mano planams trukdytų meilė“

Gintarė Karaliūnaitė / K.Vanago, A.Vitkaus, B.Barausko nuotr.
Autorius: Beatričė Staniūnaitė
Publikuota: 2020-07-02 07:55
Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė liepos 2-ąją švenčia savo 42-ąjį gimtadienį. Moteris švyti ir nė neketina slėpti – šiuo metu ji išgyvena gražų gyvenimo laikotarpį. Dramatiškos skyrybos jau praeityje, o nauji planai – ambicingi ir teikiantys džiaugsmo.

„Gimtadienių dažniausiai nešvenčiu, tačiau šie metai man ypatingi – esu pačiame geriausiame etape. Šiai dienai gyvenu savo šviesiausią ir gražiausią laikotarpį. Tai man yra geriausia dovana“, – Žmonės.lt prisipažino Gintarė Karaliūnaitė, dviejų vaikų – sūnaus Naglio ir dukros Sofijos mama.

Pastarieji mėnesiai buvo sunkūs visiems. Dėl karantino ir jūs patyrėte finansinių nuostolių. Visa tai jau praeityje?

Karantinas mane tikrai supurtė, tačiau galiu teigti, kad ši situacija prisidėjo prie laimės jausmo, kurį jaučiu dabar. Karantino pradžioje nusprendžiau parduoti namą, o kai pardaviau – pradėjau pildyti savo svajones. Ir tikrai ne dėl gautų pinigų. Iki šiol savo svajonėms užkirsdavau kelią dėl savo pačios baimių, tačiau, kai suėjo 40 metų, supratau, koks žmogus esu, ko noriu iš gyvenimo ir ką galiu pasiekti. Galiu pasakyti, kad šis jausmas fantastiškas ir tai yra geriausia dovana jau keturiasdešimt metų peržengusiai moteriai.

Net ir tai, kad karantino metu patyriau finansinių nuostolių, priėmiau kaip tam tikrą supratimo dovaną. Manau, kad kartais nuostoliai gyvenime mums yra reikalingi: kai neatsisakai kažko, kas yra nerekalinga ir galbūt tave apkrauna, gyvenimas pats viską sudėlioja į vietas.

Gintarė Karaliūnaitė / Teodoro Biliūno nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė / Teodoro Biliūno nuotr.

Kas dar prisidėjo prie šiuo metu tiesiog spinduliuojančios geros jūsų energijos?

Atsikračiau žmonių, kurie kartino mano gyvenimą, kritikavo ir psichologiškai kankino. Visiems menininkams ir artistams trūksta pasitikėjimo savimi, ypatingai lemiamuose sprendimuose. Taip jau nutiko, kad aš, atrodanti stipri ir savimi pasitikinti moteris, tokia nebuvau, o šalia esantys žmonės tą mano pasitikėjimą savimi tik dar labiau trypė. Daug planų ir savo svajonių neįgyvendinau vien dėl to. 

Ilgą laiką ne tik nepasitikėjau savimi, bet ir gėdijausi dalykų, kuriuos moku geriausiai. Tiesą sakant, esu visapusiškas žmogus, kuris sugeba padaryti labai daug. Tačiau man atrodė, kad mano visapusiškumą žmonės vertins, kaip prisilietimą prie visko be jokio galutinio rezultato. Galvojau, kad turiu eiti tik vienu keliu. Visgi, atėjo metas, kai įvertinau savo gebėjimus ir nesigėdydama galiu juos drąsiai įvardinti – esu puiki prekybininkė ir verslininkė, nusimanau apie grožį ir plaukus, esu kūrybinga ir muzikali, taip pat galiu net ir namus suremontuoti! Būtent tai į mano gyvenimą atnešė šviesos.

Tiesa, prie viso to prisidėjo ir naujai įrengtas, šviesus butas bei mano naujas baltas mašiniukas! Pastebiu, kad pastaruoju metu į gyvenimą įsileidžiu tik šias spalvas, tarsi versčiau švarų, baltą gyvenimo lapą...

Gintarė Karaliūnaitė / Kęstučio Vanago nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė / Kęstučio Vanago nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė / Viganto Ovadnevo nuotr.

Dažniausiai verčiant naują gyvenimo lapą nebelieka praeities šešėlių. Ar skyrybos su buvusiu vyru taip pat jau praeitis?

Tikrai taip. Skyrybos ir visas popierizmas pasibaigė. Pagaliau! Buvęs vyras suprato, kad jam nepavyks pasiekti savo blogų ketinimų ir sumanymų mane sužlugdyti. Jis buvo suvaldytas ne tik teisiškai, bet ir Lietuvos žmonių dėka, kurie mane palaikė. Jam tiesiog beliko bėgti atgal į savo šalį.

Vienas iš praeities šešėlių buvo ne tik vyras, bet ir veikla, kurį ilgą laiką mane vargino. Kartu su mama (garsi žolininkė Adelė Karaliūnaitė – red. past.) kūrusios bendrą verslą, padėjome tašką ir nusprendėme, kad toliau dirbti kartu nebegalime. Tai labai trukdė mūsų asmeniniams dukros ir mamos santykiams. Neslėpsiu, šios skyrybos taip pat buvo skausmingos, tačiau dabar mūsų santykiai grįžo vėžes.

Gintarė Karaliūnaitė su mama Adele / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė su mama Adele / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

O kaip jums sekasi savarankiškai be mamos įkurtame natūralios kosmetikos versle?

Jau esu sukūrusi tam tikrus savo natūralios kosmetikos linijos produktus, tačiau nemažai laiko atima jų atsirinkimas ir sertifikavimas. Taip pat laukia viena svarbi užduotis. Koncertuodama ir prekiaudama kremais įvairiose Lietuvos vietose, automobiliu prisukau ne tūkstančius, bet tikriausiai milijonus kilometrų. Todėl iki pilnos laimės dabar trūksta tik nuolatinės vietos, kurioje galėčiau prekiauti savo produkcija.

Ar tai reiškia, kad nuo šiol muzikai ir scenai skirsite mažiau laiko?

Muzika iš mano gyvenimo tikrai niekada nedings, tačiau koncertinė veikla tai yra, tai jos nėra. Noriu jausti stabilumą, o muzika anaiptol neatneša pastovių pajamų. Todėl turiu visapusiškai atsiduoti savo verslui, kuriame nesvarbu tavo amžius, išvaizda. O scenoje esame įsprausti į šiuos rėmus.

Vis dėlto, koncertų tikrai neatsisakau. Šiuo metu kartu su Arvydu Martinėnu-Vudžiu ruošiame naujas dainas rudens pasirodymams. Pažiūrėsime, kas iš to išeis!

Gintarė Karaliūnaitė ir Arvydas Martinėnas-Vudis / Luko Balandžio nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė ir Arvydas Martinėnas-Vudis / Luko Balandžio nuotr.

Atrodo, kad jūsų gyvenimo iššūkiai stoja į sau skirtas vietas. Gintare, galbūt šiuo metu jau esate atvira ir pasiruošusi naujiems santykiams?

Gali daug ką planuoti, tačiau meilės nesuplanuosi. Ji tiesiog nutinka. Neslėpsiu, kartais atsisiunčiu vieną kitą pažinčių programėlę, tačiau labai greit ištrinu, kadangi tai ne man. Kai tau 42-eji, nėra taip paprasta įsimylėti ir vėl prisileisti naują žmogų. Tačiau tai nėra problema. Aš kaip tik šiuo metu mėgaujuosi ir džiaugiuosi dabartiniu gyvenimo etapu. Pasakysiu atvirai – nenoriu, kad man trukdytų meilė.

Žiūrėkite fotogaleriją:

Naujausi straipsniai