Gintarė Gurevičiūtė podiumu žengė krūtinę pridengusi tik nėriniais

Gintarė Gurevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-08 20:44
Trečiadienio vakarą Lietuvos mokslų akademijoje įvyko dizainerės Audronės Bunikienės kolekcijos „Cosa sei?“ pristatymas. Jos metu tarp 40-ies laibakojų manekenių žengė ir verslininkė bei buvusi televizijos laidos vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Žinoma moteris podiumu žengia jau nebe pirmą kartą, tačiau šįsyk Gintarė išdrįso pasirodyti su itin atvira, dizainerės kurta suknele.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip portalui Žmonės.lt sakė A.Bunikienė, jos kolekcijai netrūks seksualumo, tačiau jis tikrai nebus vulgarus. Beveik visos A.Bunikienės suknelės pabrėžė moterų grožį, o ypač jų iškilumus – gilios iškirptės bei kūno linkius pabrėžiančios formos. Daugiau apie kolekciją galite paskaityti spustelėję čia.

Viena seksualiausių suknelių atiteko G.Gurevičiūtei – balta, kelių nesiekianti, su nėriniais puoštu viršumi ir apačia. Suknia buvo papuošta gilia iškirpte tiek priekyje, tiek nugaroje. Be liemenėlės suknelę demonstravusi Gintarė tikrai spinduliavo A.Bunikienės minėtu seksualumu.

Kaip ir pridera, balta spalva itin pabrėžė G.Gurevičiūtės įdegį. Gintarė praėjusį savaitgalį dalyvavo jėgos aitvarų sezono atidaryme Svencelėje. Buvęs G.Gurevičiūtės mylimasis Linas Karalius, su kuriuo moteris, sako, likusi draugais, laiką leido taip pat ten.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai