Gintarė Gurevičiūtė: „Nemėgstu būti dėmesio centre“

Gintarė Gurevičiūtė / Huawei
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-12 17:12
Kaip jaučiasi žmogus, kurio gyvenimą socialiniuose tinkluose kasdien seka 100 tūkst. žmonių? Televizijos laidų vedėja ir prodiuserė, neseniai tapusi „Huawei“ telefono „P20 Pro” ambasadore, Gintarė Gurevičiūtė (31) atvirauja, kad jausmai – dvejopi. Ji atskleidžia, kad niekada nemėgo dėmesio, o ir dabar sutrinka, kai atsiduria didelės auditorijos dėmesio centre. „Instagrame“ demonstruojanti puikią figūrą ir natūralų grožį, ji pripažįsta, kad dažnai nesijaučia pakankamai graži ir įdomi, bet nuolatinis tobulumo siekis skatina judėti į priekį.

Ar seniai naudojate „Instagram“? Kodėl pasirinkote būtent šį socialinį tinklą?

Tiesą sakant, pirmą kartą parsisiuntus „Instagram“, net nežinojau, kad tai – socialinis tinklas. Maniau, kad tai yra programėlė, skirta nuotraukų retušavimui. Tik vėliau pastebėjau, kad jau tuo metu (prieš ketverius metus) mane sekė per 1500 žmonių.

Aktyviau „Instagram“ naudotis pradėjau pirmą kartą išvykus į JAV. Ten, už Atlanto, jau seniai niekas nenaudoja „Facebook“ – „Instagram“ yra pats populiariausias socialinis tinklas. Valstijose kasdien sutikdavau, susipažindavau daugybę žmonių, tad ir grįžusi į Lietuvą toliau naudojausi šiuo tinklu, palaikydama draugystę.

Šiandien „Instagram“ tapo tarsi mano vizitine kortele, tiek keliaujant, tiek ir plečiant pažinčių ratą.

Turbūt neklysime teigdami, jog mėgstate dėmesį?

Paradoksalu, bet dirbdama televizijoje ir turėdama tiek daug sekėjų, iš tiesų aš nesu iš tų žmonių, kurie mėgsta atsidurti dėmesio centre. Priešingai, turiu scenos baimę. Aš vis dar sutrinku, kai reikia kalbėti viešai, fotografuotis renginyje ar sakyti sveikinimą būryje draugų.

Esu drovi, tačiau mėgstu kovoti su savo baimėmis, turbūt dėl to šiandien esu ten, kur esu. Žinojimas, kad tokia gausybė žmonių seka mano kasdienybę, yra bauginančiai žavus. Malonu suprasti, kad kažkas esi įdomus, gauti laiškus su komplimentais, skaityti gražius komentarus po savo nuotraukomis.

Huawei
Huawei
Huawei
Huawei

Kurios jūsų nuotraukos įprastai susilaukia daugiausiai dėmesio? Kaip manote, kodėl?

Daugiausiai dėmesio sulaukia ryškios, geros kokybės nuotraukos. Kadangi esu estetė iš prigimties, savo profilį taip pat stengiuosi kurti atitinkamai. Nesidalinu prastos kokybės nuotraukomis, nededu gausybės kadrų iš kasdienybės.

Prieš pasidalindama nuotrauka, daug dėmesio iki šiol skyriau jos retušavimui. Anksčiau net iki 20 minučių tekdavo dirbti su kiekviena nuotrauka, ypač, jeigu fotografuodavau prieblandoje ar prieš saule.

Dabar, kai turiu „Huawei P20 Pro“, padaryti profesionaliai atrodančią nuotrauką galiu per kelias minutes. Nebereikia derintis prie idealios apšvietimo aplinkos, ieškoti tinkamiausio filtro ar ilgai koreguoti padarytą nuotrauką. Dėl telefone integruotų trijų „Leica“ kamerų, kurias valdo dirbtinis intelektas, galima gauti nuostabų rezultatą negaištant laiko.

Daug kadrų užfiksuoju kone akimirksniu, keliaudama po įvairius pasaulio kraštus. Pastebėjau, kad ryškios spalvos, estetiški kadrai iš kelionių daugeliui sekėjų ir patinka labiausiai, nes, matyt, sukelia geras emocijas, paskatina norą planuoti savo atostogas.

Ar atsirenkate, kokiais kadrais dalintis su sekėjais, o ką – pasilikti sau? Ar sulaukiate neigiamų reakcijų?

Kai prieš 10 metų tapau žinoma, susidūriau su neigiama visuomenės nuomone, įvairiais negatyviais komentarais. Prisipažinsiu, tuo metu išliejau ne vieną ašarą, ir iki pergalės TV projekte „Šokiai ant ledo“ buvau įsitikinusi, kad žmonės manęs nemėgsta. Todėl gan ilgai slėpiau savo asmeninį gyvenimą ir soc. tinkluose. Nepublikavau nuotraukų su antrąja puse, šeima, draugais. Norėjau atskirti asmeninį gyvenimą nuo to, ką duodu visiems.

Tačiau, bėgant metams, socialinių tinklų įtaka mūsų gyvenime stiprėja, šis nusistatymas pastaruoju metu keičiasi. Vis dažniau su sekėjais dalinuosi ir savo asmeniniu gyvenimu. Visgi, didžioji dalis nuotraukų yra iš kelionių arba laisvalaikio.

Huawei
Huawei
Huawei
Huawei

Dažnai sakoma, kad soc. tinkluose stengiamės parodyti geriausią savo versiją. Ar sutinkate su šia mintimi?

Manau, kad kiekvienas iš mūsų tiek realiame gyvenime, tiek socialiniuose tinkluose visuomet norime atskleisti geriausias savo puses. Tiesa, su šių laikų technologinėmis galimybėmis kai kurie žmonės, ypač merginos, kartais persistengia. Pamačius gatvėje negali pažinti, kad tai – tas pats žmogus iš „Instagram“. Todėl manau, kad įvairias nuotraukų retušavimo programėles ir filtrus reikėtų naudoti saikingai. Aš pati stengiuosi publikuoti kuo natūralesnes nuotraukas, todėl man itin svarbus gerai fotografuojantis telefonas, kuris leidžia išgauti profesionalią kokybę.

Kaip manote, kodėl tiek daug žmonių jus seka socialiniuose tinkluose?

100 tūkst. sekėjų – tikrai labai didelis skaičius tokioje mažoje šalyje. Sunku atsakyti, kodėl mane seka. Esu kažkada dariusi apklausą, dauguma atsakė, kad dėl kelionių. Tačiau manau, kad daug prisideda ir tai, kad apie mane rašo spauda, vedu laiką televizijoje.

Stengiuosi būti pavyzdžiu jaunoms merginoms ir įdomi vyresnėms – pasidalinu grožio, sporto, mitybos paslaptimis.

Huawei
Huawei
Huawei
Huawei

Kaip socialiniai tinklai ir išmanieji telefonai pakeitė šou verslo taisykles?

Sparčiai tobulėjantys išmanieji telefonai suteikė galimybę užfiksuoti visas įsimintiniausias akimirkas, dalintis jomis su artimaisiais ir visu pasauliu. O socialiniai tinklai apskritai pakeitė visą šou verslą. Tapo nebesvarbu, kokių talentų turime ar ką pažįstame – kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną, gali tapti žvaigžde.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai