Gintarė Gurevičiūtė: „Įminiau gražios odos paslaptį“

Gintarė Gurevičiūtė / Amway nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-09-19 15:24
Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, neseniai grįžusi iš saulėtos Rodo salos, prisipažįsta, jog pirmą kartą po saulės vonių jos oda nesilupa. Garsi moteris tikisi, kad gražus veido įdegis šįkart išsilaikys ilgam. Kokia šio atradimo paslaptis?

„Išvykoje naudojau prabangios kosmetikos linijos „Artistry Supreme LX“ regeneruojantį veido kremą, – atskleidžia ji. – Šįkart mano odai, skirtingai nei kitais kartais, kai degindavausi saulėje, užteko drėgmės.“

Iki 29 metų nenaudo jokių kremų

Garsi moteris taip pat prisipažino iki 29 metų nenaudojusi išvis jokių kremų. „Buvau įsitikinusi, kad jų nereikia, nes mano genai geri – paveldėjau lygią ir skaisčią odą. Tačiau klydau, galvodama, kad kremai nėra būtini.

Buvau įsitikinusi, kad jų nereikia, nes mano genai geri – paveldėjau lygią ir skaisčią odą. Tačiau klydau, galvodama, kad kremai nėra būtini.

Tai supratau tik pamačiusi, kaip mano oda sausėja ir keičiasi.

Didesnius pokyčius pamačiau pradėjusi daug keliauti. Daugybę valandų man tenka praleisti lėktuvuose, oro uostuose. Odą dar labiau sausina televizinis grimas. „Supratau, kad jei nepradėsiu tinkamai rūpintis savo oda, ji pasens daug anksčiu, negu tikėjausi. Tiesa, išbandžiau virtinę kremų, tačiau oda vis tiek dažniausiai būdavo išsausėjusi. Išbandžiau ir nerafinuotus aliejus, tačiau jie nebuvo veiksmingi.

Laikui bėgant supratau, kad mūsų išvaizdą lemia daugelis faktorių. Pati atradau tokią gražios odos formulę: sveika gyvensena, veido masažai ir kokybiška kosmetika“, – grožio paslaptį atskleidžia G. Gurevičiūtė. Ji sako, kad sveika mityba, judėjimas, gausus skysčių vartojimas jau seniai tapęs jos kasdienybe. Veiksmingi ir veido masažai. Bet to irgi maža. Labai svarbu atrasti kokybišką, gerai odą drėkinantį kremą. „Kuo anksčiau tai padarysime, tuo ilgiau galėsime džiaugtis gražia oda“, – neabejoja televizijos laidų vedėja. Ji tikina anksčiau nežinojusi, kad oda ima senti jau nuo 25 ar 30 metų!

Pirmieji odos senėjimo požymiai – jau nuo 25-erių

Amerikiečių kompanijos „Amway“ užsakymu atlikta Lietuvos moterų apklausa parodė, kad penktadalis dailiosios lyties atstovių pirmuosius odos senėjimo požymius pastebi kur kas anksčiau – iki 25 metų. Ir nors oda sensta anksti, net ketvirtadalis šalies moterų į tai nekreipia dėmesio.

„Tyrimo rezultatai puikiai atspindi šiuolaikinį moterų gyvenimo būdą – mes daug laiko praleidžiame kondicionuojamose patalpose, nepakankamai judame, netinkamai maitinamės, patiriame daug streso ir įtampos, nenaudojame tinkamos kosmetikos – visi šie veiksniai daro įtaką priešlaikiniam odos senėjimui. Tad jeigu anksčiau odos jaunystė ir elastingumas buvo aktualus tik moterims, kurioms gerokai virš trisdešimties, šiandien tuo susirūpina merginos, vos perkopusios dvidešimt penkerių metų ribą ar dar anksčiau“, – teigia klinikos „Grožio pasaulis“ estetinės medicinos specialistė Justina Petrulionytė.

Taip pat tyrimo rezultatai rodo, kad besirūpindamos odos jaunyste, Lietuvos moterys didžiausią dėmesį skiria žalingų įpročių atsisakymui: nerūko, vengia tiesioginių saulės spindulių. Tačiau net 25 proc. Lietuvos moterų nedaro nieko, kad pristabdytų odos senėjimo procesus.

J. Petrulionytė sako, kad viena iš odos senėjimo priežasčių – sutrikę natūralūs odos energijos procesai arba kitaip – bioritmai.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 moterų sveikatai ir grožiui svarbūs prieskoniai

Amway nuotr.
Amway nuotr.

Kokią kosmetiką rinktis?

„Odos bioritmai veikia kiekvieno žmogaus odos būklę: riebumą, sausėjimą, veido temperatūrą. Odos funkcijos veikia geriausiai, kai jos ritmai sinchronizuoti ir energizuoti, tuomet oda atrodo jauniausiai. Vykstant natūraliam senėjimo procesui bioritmai išsibalansuoja ir trikdo tinkamą organizmo veiklą, todėl veido odos atsinaujinimo procesai lėtėja. Sutrikus bioritmų veiklai ląstelės praranda energiją, todėl oda greičiau pavargsta, praranda gyvybingumą. Ji praranda savo natūralias galias apsaugoti save dienos metu ir atsistatyti naktį“, – teigia estetinės medicinos specialistė ir pabrėžia, kad senėjimo procesus atitolinti bei ląstelėms sugrąžinti prarastą energiją gali padėti tinkamas gyvenimo būdas bei kokybiška kosmetika.

Kokią rinktis? Ieškant grožio priemonių ekspertė pataria rinktis tokias, kurios gali išsaugoti odos jaunystę, tad jų sudėtyje turėtų būti antioksidantų ir vitaminų, kurie padeda apsaugoti odos ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio ir padeda odai natūraliai save atstatyti. „Labai svarbūs ir natūralūs aliejai bei lipidai, kurie apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dar viena svarbi sudedamoji dalis – kamieninės augalų ląstelės, kurios regeneruoja odą. Visų šių sudedamųjų dalių galite rasti „Artistry Supreme LX“ odos priežiūros priemonių linijoje, skirtoje kovai su odos senėjimo procesais“, – pataria J. Petrulionytė.

Amway nuotr.
Amway nuotr.

„Artistry“ odos priežiūros priemonių ekspertas Andrzej Sawicki pasakoja, kad mokslininkai ištyrė daugiau nei 300 augalų iš visų pasaulio kampelių, kol atrado, kad ypatingų savybių, padedančių odos jaunystei, turi gėlė gardenija (Gardenia Grandiflora).

„Mokslininkai distiliavo gėlės kamienines ląsteles, kurių grynasis ekstraktas veikia odos ląsteles ir atstato jų natūralius bioritmus bei grąžina odai prarastą energiją. Tokiu būdu veido ir paakių odos būklė yra ne tik atstatoma, bet ir atjauninama. „Artistry Supreme LX“ gali būti naudojamas tiek ir kaip prevencinė priemonė, siekiant sustabdyti odos senėjimo procesus, tiek ir siekiant minimizuoti ar pašalinti odos senėjimo veide paliktas žymes“, – atidžiai kosmetikos priemones pataria rinktis grožio ekspertas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio salonas namuose. Ką daryti, kad nagų lakas ilgiau laikytųsi?

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai