Gintarė Gurevičiūtė atvirai apie grožį – nuo 25-erių jai padeda vienas dalykas

Gintarė Gurevičiūtė
Šaltinis: Reklama
AA

Televizijos laidų vedėja, prodiuserė, nuomonės formuotoja ir sveikos gyvensenos ambasadorė Gintarė Gurevičiūtė neslepia, kad jos jaunatviškos išvaizdos ir sveikos odos paslaptis – ne tik aktyvus gyvenimo būdas, kokybiškas maistas, bet ir kolagenas.

„Kai tik galiu, stengiuosi nevarginti savo veido odos dekoratyvine kosmetika, ypač – makiažo pagrindu. Makiažą atlieku tik ypatingoms šventėms, filmavimams ar svarbiems susitikimams. Žinoma, joks makiažas nenustelbs natūralaus moters grožio, tačiau daug dėmesio skiriu tam, kad oda ir plaukai atrodytų sveiki ir spindintys. Akivaizdu, kad vien gerų kosmetikos priemonių nepakanka – būtina rūpintis grožiu iš vidaus!“  

Papasakokite, kaip puoselėjate savo veido odą, kad ši visada atrodo sveika ir švytinti? 

Manau, sveiką ir spindinčią veido odą man padeda išlaikyti sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas, kokybiškas maistas ir, žinoma, tinkamai parinkti papildai. Neįsivaizduoju savo dienos be kolageno. Kolageną, kiek žinau, vartoja daugelis ne tik mano bičiulių ir draugių, bet ir daugybė žinomų moterų, kurios rūpinasi savo sveikata ir grožiu.

Pavyzdžiui, viena iš jų – Jennifer Aniston. Spindinčia veido oda ir  jaunatviška išvaizda garsėjanti aktorė neslepia nuolat vartojanti kolageno kokteilius. O viena mano kalbinta Japonijoje dirbanti grožio terapeutė, atskleidė, kad kiekvienai save gerbiančiai japonei kone privalu savo rankinėje turėti mėgiamą kolageno priemonę!

Gintarė Gurevičiūtė / Reklamos užsakovo nuotr.

Kokio amžiaus Jūs pradėjote vartoti kolageno papildus? 

Aš, kaip ir visi, tikrai nejaunėju (juokiasi). Taip jau yra, kad bėgant metams kolageno organizme mažėja, jo gamyba lėtėja, keičiasi struktūra. Šį procesą pagreitina ne tik natūralus organizmo senėjimas, bet ir įvairūs aplinkos veiksniai – užterštumas, jonizuojamoji spinduliuotė ir kt.

Įdomiausia, kad senėjimo ženklai labiausiai išryškėja ten, kur odą dažniausia veikia UV spinduliai, nes jie sutrikdo kolageno atsinaujinimo procesą. Galima naudoti brangiausius kremus, kasdien lankytis pas kosmetologę – tačiau senėjimo proceso, deja, nesustabdysime.

Pati kolageną vartoju maždaug nuo 25-erių metų. Kartais padarau pertrauką: puikiai jaučiu savo kūną, žinau, kada ir ko jam trūksta. Dažniausia priežastis, lemianti kolageno trūkumą organizme, deja, yra nevisavertė mityba. Aš pati kolageno trūkumą pirmiausia pastebiu ant savo veido odos – ji išsausėja, pradeda pleiskanoti, taip pat susilpnėja nagai. 

Kokių įpročių grožiui puoselėti turite, kuo praturtinate mitybą kai pajaučiate maistinių medžiagų trūkumą? 

Vos pajutus pirmuosius odos sausėjimo požymius, iškart susirūpinu kompleksine mityba odai, plaukams, nagams. Yra daugybė formulių, sukurtų grožiui puoselėti, tačiau man asmeniškai patinka DIAS BEAUTY kolagenas*, nes vienoje tabletėje yra subalansuota kolageno ir hialurono formulė su vitaminais ir mineralais. Jose nėra cukraus, glitimo, laktozės, be kita ko – tinka vartoti ir nėščioms ar žindančioms moterims.

Farmacininkė, su kuria visada konsultuojuosi, patarė, kad taip besirūpinant grožiu, galiu palaikyti ir imunitetą bei energingumą. Man tai labai svarbu, nes įtemptoje dienotvarkėje iš tiesų sunku surasti laisvo laiko!

*DIAS BEAUTY kolagenas yra maisto papildas, 60 tablečių pakuotėje. Produktu prekiauja tik fizinės ir elektroninės vaistinės. Verta atminti, kad labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Daugiau informacijos galite rasti www.diasbeauty.lt 

Skaitykite daugiau