Gintarė Gurevičiūtė atsisakė kepti picą su „Šokių ant ledo“ dalyviais

Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-21 11:23
Penktadienio rytą projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvių repeticija ant „Akropolio“ ledo prasidėjo kiek neįprastai. Užuot pasistiprinę tradiciškais pusryčiais, dalyviai rinkosi į vieną iš picerijų, kur kepė picą.

Vaikinai stojo prie stalo ir kibo į darbus. Aidas Reklys, Vytautas Mackonis, Daumantas Mikučionis ir Mantas Wizardas kepė didelę bendrą picą, kuria vėliau skanavo visi dalyviai. Jų darbą stebėjo partnerės ant ledo ir žarstė patarimus, kaip geriau ir gardžiau pagaminti.

Kol visi kepė picą, projekto dalyvė Gintarė Gurevičiūtė treniravosi ant ledo. Pasirodo, kad pykčiais ir nesutarimais čia nekvepia. G.Gurevičiūtė yra vegetarė. „Jokių pykčių nėra, tiesiog sudėliojau prioritetus. Kepama pica nėra vegetariška, todėl nedalyvavau gaminimo procese. Kiek žinau, man vaikinai pagamino salotų, nes žino, kad esu vegetarė. Galiu dar pasidžiaugti ir pasigirti, kad mano partneris ant ledo Aleksejus Rogonovas nutarė būti vegetaru“, – portalui Žmonės.lt sakė Gintarė.

Dalyviai iškepus picai rinkosi prie bendro stalo, kur ragavo vaikinų keptos picos bei gėrė nealkoholinius kokteilius. Pasirodo, kad D.Mikučionis niekada nėra ragavęs jo, todėl būtent tokie kokteiliai buvo pasirinkti šį rytą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai