Gintarė Gurevičiūtė apie persirgtą Covid-19 prakalbo po pusmečio: „Baiminausi viešo pasmerkimo“

Gintarė Gurevičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-13 22:50
Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, socialiniame tinkle prakalbusi apie spalį persirgtą koronavirusą, antradienio vakarą internete sulaukė aštrios humoristo Pauliaus Ambrazevičaus, prodiuserio Manto Bertulio, kitų žinomų žmonių ir internautų kritikos. Savo komentaru apie susiklosčiusią situaciją Gintarė pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Beveik prieš pusmetį Kipre viešėjusi G.Gurevičiūtė prieš išvykdama iš Lietuvos sako privalėjusi turėti neigiamą koronaviruso testą, tad įsitikinusi, jog neserga, ji į svečią šalį išvyko rami, ten moteris šventė savo gimimo dieną. 

Balandžio 12-ąją savo sekėjams instagrame Gintarė netikėtai prisipažino anksčiau minėtos viešnagės Kipre metu užsikrėtusi Covid-19, tačiau iki pat sugrįžimo į Lietuvą esą neįtarusi, kad serga šia infekcija.

G.Gurevičiūtė socialiniame tinkle savo gerbėjams pasakojo, kad pirmieji koronaviruso simptomai pasirodė ketvirtą kelionės dieną – dingo skonis, tačiau termometrai viešose Kipro vietose pakilusios kūno temperatūros nerodė. Anot Gintarės, paskutinę kelionės dieną jai pasidarė labai silpna ir bloga. „Kai grįžau į Lietuvą ir pasimatavau temparatūrą, buvo 39,5 laipsnio ir nekrito visą savaitę“, – pasakojo sekėjams G.Gurevičiūtė. Šeimos gydytojas vėliau skyrė gydymą antibiotikais, o jėgos, anot moters, taip apleido, kad sunku buvo vaikščioti.

Gintarė Gurevičiūtė / „Nerijus&Gintarė“ nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / „Nerijus&Gintarė“ nuotr.

Laidų vedėjos išpažintis sulaukė audringos internautų reakcijos – G.Gurevičiūtė socialiniuose tinkluose buvo sukritikuota dėl naivumo bei aplaidumo, kai sirgdama, nors, kaip pati sakė, to nežinodama, skrido lėktuvu su kitais keleiviais atgal į Lietuvą.

„Tada tikrai nežinojau, kad sergu koronavirusu, o apie savo išgyvenimus ir patirtį kalbėti nusprendžiau dabar, nes anksčiau baiminausi viešo pasmerkimo. Šią dieną aš jaučiuosi pavargusi nuo viso siunčiamo heito. Praėjusį savaitgalį mano šeimai atvykus į Vilnių ir vėl dėl to sulaukus priekaištų, nusprendžiau pasakyti, jog visi esame koronavirusu persirgę. Turime nemažai antikūnų. Po tiek laiko apie tai kalbėti man pasidarė drąsiau, tačiau dabar matau, kad anksčiau buvau teisi – pasirodo, žinomiems žmonėms, o ypač man – negalima sirgti“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Gintarė Gurevičiūtė.

Laidų vedėja sakė mačiusi ir skaičiusi kritiką, kurios sulaukė iš Manto Bertulio, Pauliaus Ambrazevičiaus ir kitų. Jų teigimu, G.Gurevičiūtė pasielgė neatsakingai bei rizikavo ne tik savo, bet ir kitų žmonių sveikata, kai prieš pusmetį sėdo į lėktuvą, kuriuo skrido ir kiti žmonės.

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotrauka
Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotrauka

„Tos interpretacijos, kad aš dalyvavau vakarėliuose ir linksminausi, neatsakingai žvelgiau į situaciją, ką tai reiškia? Viešbutyje apstu temperatūrą matuojančių termometrų, nuolatos buvo tikrinama temperatūra, tie termometrai nefiksavo jokių pakitimų. Tik ketvirtą kelionės dieną pasijaučiau šiek tiek keistai, tačiau jokių aiškių Covid-19 simptomų nebuvo, galvojau, tiesiog nuovargis. Prieš kelionę mano gyvenime buvo tikrai įtemptas etapas, daug dirbau, mažai miegojau. Nenorėjau įsijausti ir iš karto galvoti, kad man – jau koronavirusas, nors jokių aprašytų simptomų nebuvo“, – kalbėjo Gintarė.

Lietuvoje pablogėjus sveikatai, trečią dieną po kelionės, Gintarei šeimos gydytojas paskyrė gydymą antibiotikais. Testą ji pasidarė penktą dieną po grįžimo. Šeštąją ji pasakojo dar besijutusi labai blogai, o septintą dieną sveikata ėmė gerėti, tądien ji gavo ir teigiamą rezultatą.

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

„Kodėl paskyrė gydymą antibiotikais? Aš nežinau, tačiau gydymą juk skiria profesionalai. Akivaizdu, kad gydymas man buvo paskirtas tikslingas, mat jaučiausi blogai dėl komplikacijų, virusas kirto per plaučius“, – kalbėjo Gintarė.

„Man labai liūdna, kad šiuo periodu visi pasidarė labai pikti, kad žmonės, norintys tapti influenceriais ar jau turintys savo gerbėjų ratą, nori pasipelnyti kraudami ant kitų. Tai – neskanus būdas pelnyti populiarumą. Mane kritikuojantys taip baisiai apeliuoja į televiziją, mano klientus, betrūksta prierašo, kad perimu visus už pusę kainos. Juk sirgau aš seniai, tuo metu tikrai nenutuokiau, jog sergu ir laikiausi visos kelionių organizatorių bei oro uostuose privalomos tvarkos“, – į kritiką reagavo Gintarė.

Naujausi straipsniai