Gintarė Gurevičiūtė 34-ąjį gimtadienį sutinka Kipre: gražios tradicijos neteko laužyti

Gintarė Gurevičiūtė / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-20 18:21
Televizijos laidų vedėjai Gintarei Gurevičiūtei spalio 20-ąją suėjo 34-eri. Į Kiprą atšvęsti jai ypatingos progos išvykusi Gintarė sako, kad tradicijos ir šiais metais neteko laužyti – gimtadienį ji pasitinka su saule, puikia kompanija ir optimizmo kupina širdimi.

Ar gimimo dienos proga vykti į svečią šalį, Gintarė ilgai nesvarstė, pasinaudojo puikia galimybe, jog ten galima skristi saugiai bei greitai. Su mylimuoju Dmitrijumi Jaruševičiumi ir dar dviem poromis draugų jie leidosi paminėti Gintarei svarbios dienos. Visi bilietus įsigijo dvi dienos iki kelionės. Pamanė: kodėl gi ne? Ruduo – pats tinkamiausias metas šiltoms atostogoms. 

„Džiaugiuosi, kad susiklosčiusi situacija dėl koronaviruso nesulaužė gražios gimtadieninės tradicijos išvykti iš Lietuvos ir kelionė įvyko. Esu linkusi paminėti visas šventes ir tą patį raginu daryti savo artimiausius. Juk gyvenimas tam ir skirtas – jį švęsti“, – portalui Žmonės.lt pasakoja ji.

View this post on Instagram

Walking into my birthday like this 🎂

A post shared by Gintarė Gurevičiūtė (@gintare.gureviciute) on

Gintarė prisipažįsta, kad bėgant metams, dėl kintančios išvaizdos ji nepergyvena bei nedūsauja žvelgdama į savo atvaizdą senuose žurnalų numeriuose. 

„Pati paprastai į senas fotografijas nežiūriu, o paėmusi į rankas naujausią nuotrauką jos kruopščiai neanalizuoju. Tiesa, prieš kelias dienas pagooglinome su draugu senas fotografijas ir pokyčiai pasirodė tikrai didžiuliai. Būdama dvidešimties metų atrodžiau kaip vaikas lyginant su šiuolaikinėmis dvidešimtmetėmis“, – juokiasi Gintarė.

Šiuo metu socialiniuose tinkluose armiją gerbėjų turinti G.Gurevičiūtė prisipažįsta, kad paauglystėje net nebūtų susimąsčiusi apie panašią veiklą. 

Gintarė Gurevičiūtė
Gintarė Gurevičiūtė

„Kai buvau 16-iolikos, domino menas, mano visi draugai buvo neformalai, o ir žinomumas tada neatrodė vertybė. Juolab, apie tai, kas vyksta dabar, ir įsivaizduoti neįsivaizdavau. Kaip būdama 18 metų pradėjau draugauti su Linu (buvęs grupės Žas narys Linas Karalius – aut. past.), man buvo gėda, jog jis žinomas. Bet... meilė buvo stipresnė“, – atvirauja Gintarė. 

Nepaisant visų gyvenimo vingių, dabar moteris dėkoja už kiekvieną dieną bei ateinančiais metais sau linki – dar daugiau vidinės ramybės ir atsipalaidavimo. 

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotrauka
Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotrauka

G.Gurevičiūtė sutinka, jog su viešumu į gyvenimą ateina ir kiti iššūkiai, pavyzdžiui – heiteriai, tačiau neapykantos savo sekėjų tarpe žinoma moteris netoleruoja. Pasak Gintarės, paprasčiausias būdas nesusigadinti nuotaikos skaitant piktas žinutes – blokuoti neigiamas emocijas keliančius asmenis. 

„Jei atvirai, tai su sekėjais nesileidžiu į be galo atviras diskusijas, ypač, jei jos negatyvios. Užuodusi neigiamas emocijas, iškart jas blokuoju. Man dėl to nė kiek negėda ir skatinu tą daryti kitus. Paprastai viską stengiuosi atlikti taip, kaip galiu geriausiai. Į savo darbą aš įdedu visus 100 procentų. Apie kitas veiklas šiuo metu net negalvoju, nes noriu susikoncentruoti į vieną. Kažkada bandžiau atidaryti kavinę. Galiu atvirai pasakyti – tai buvo didžiausia mano klaida“, – pasakoja Gintarė.

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Žinomumas dažnai paveikia ir šeimą, todėl čia Gintarė stabteli. Savo artimiausius ji saugo. „Tėvai nori, jog būčiau laiminga, todėl visuomet mane palaiko, bet viešumui jie nepritaria. Dėl to socialiniuose tinkluose mano šeimos nepamatysite. Vertinu jų privatumą ir gerbiu pasirinkimą“, – atvirauja ji. 

Paklausus jos, kokį vienintelį patarimą 20-metei sau dabar ji duotų, jei galėtų, Gintarė atšauna: „atsiplaiduok, gyvenimas bus nuostabus!“

Kipre gimtadienį sutinkanti moteris buvusius metus palydi su gražiausiomis mintimis, draugais bei šypsena. Juk svarbiausia – mylėti gyvenimą tokį, koks jis yra.

Naujausi straipsniai