Gintarė Gurevičiūtė 10-ajame „Pabo Latino“ gimtadienyje linksminosi su Simu Kuču

Gintarė Gurevičiūtė ir Simas Kučas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-01 00:18
Penktadienio vakarą sostinės naktiniame klube „Pabo Latino“ buvo švenčiamas 10-ies metų gimtadienis – į spalvingą, kupiną malonių staigmenų ir muzikos fiestą rinkosi ne tik naktinį gyvenimą mėgstantys klubinėtojai, bet ir žinomi žmonės.

Linksmybėms neatsispyrė verslininkas Antanas Guoga su sužadėtine Aiste Šlapokaite, šokėjas Andrius Kandelis su žmona Milda, krepšininkas Matas Niparavičius, sporto žinių vedėja Vlada Musvydaitė, aktorė Milda Štakėnaitė ir kiti.

Į gimtadienio vakarėlio linksmybes pasinėrė ir „Šokių ant ledo dalyvė Gintarė Gurevičiūtė, kurią atlydėjo teniso treneris Simas Kučas.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad G.Gurevičiūtė laisvalaikį leidžia su Simu, tačiau tąkart paklausta, ar juodu sieja romantiški jausmai, mergina tikino, kad jie – tiesiog geri draugai.

Nors Gintarė apie draugystę su Simu neatvirauja, akivaizdu, kad šia gražią porą tikrai sieja abipusė simpatija.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prie G.Gurevičiūtės ir S.Kučo prisijungė jos „Šokių ant ledo“ partneris maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas. Fotografams Gintarė pozavo kartu su abiem vaikinais, po to visi kartu pasinėrė į vakarėlio linksmybes ir klausėsi gimtadienio staigmena tapusio atlikėjos Monikos Linkytės muzikinio pasirodymo.

Žmonės.lt primena, kad G.Gurevičiūtė beveik aštuonerius metus draugavo su ŽAS nariu Linu Karaliumi. Kalbos apie poros skyrybas pradėjo sklisti šių metų balandžio pradžioje. Kurį laiką vengę patvirtinti, kiek vėliau jiedu atvirai prisipažino, kad nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama