Gintaras Steponavičius gimnaziją baigusį sūnų Mykolą išlydės studijuoti į Amsterdamą

Gintaras Steponavičius su sūnumi Mykolu / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-11 11:31
Seimo nario Gintaro Steponavičiaus sūnus Mykolas baigė gimnaziją ir pradeda naują gyvenimo etapą – netrukus išsikraustys į Nyderlandus, Amsterdamą, kur pradės studijas. Penktadienį politikas sveikino sūnų Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos išleistuvėse.

G.Steponavičiaus sūnui Mykolui mokyklos baigimo atestatas įteiktas Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje. Čia pat diplomą gavo ir dainininkės Eglės Jurgaitytės širdies draugas Rokas.

G.Steponavičius tapo ne tik iškilmingos ceremonijos liudininku, bet ir jos dalimi – Simono Daukanto gimnazijos absolventams jis visų tėvų vardu tarė sveikinimo žodį. 

Savo kalboje G.Steponavičius citavo žodžius iš filmo „Mirusių poetų draugija“, kuriame vaidino Holivudo žvaigždė Robbie Williamsas.

„Citavau, kad iš esmės viskas priklauso nuo kūrybiškumo, drąsos būti savimi. Sakiau, kad jie turi tuo naudotis ir savo pastangomis padaryti gyvenimą nepakartojamą“, – Žmonės.lt sakė G.Steponavičius. 

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Bendraudamas su Žmonės.lt Seimo narys neslėpė – seniai kada taip besijaudino: „Kalbas sakyti esu įpratęs, tačiau šįkart tikrai jaudinausi. Man ir pačiam tai netikėta. Visgi tai ir pasako, kad įvykis svarbus. Jaudulys buvo smagus. Bet ašaros nebraukiau.“

Po ceremonijos jis kartu su Mykolu ir jo mama Guoda užsuko į greta bažnyčios esančią kavinę – išgėrė arbatos, pasivaišino pyragu. 

„Sveikinome Mykolą su puikiais rezultatais. Visi artimieji žiauriai džiaugiasi dėl jo. Vakare Mykolas mane ir mamą pakvietė į Belmontą“, – Žmonės.lt atviravo Seimo narys. Čia mokyklos išleistuvių šventė tęsėsi toliau. 

Baigęs mokyklą G.Steponavičiaus sūnus Mykolas nusprendė mokslus tęsti svetur.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Egzaminų rezultatai sūnui leido rinktis geriausias studijų programas Lietuvoje. Vis dėlto jis pasirinko studijuoti Amsterdame. Studijų programa vadinasi „Psichologija, politika, ekonomika, teisė“ – keturi viename. Manau, tai suteiks pakankamai gebėjimų, kompetencijų. Bet pasakysiu tiesiai šviesiai: tai buvo jo pasirinkimas“, – sakė G.Steponavičius.

Paklaustas, ar noriai sutiko sūnų išleisti į užsienį G.Steponavičius kalbėjo: „Kiekvienas turime pasirinkimo laisvę. Jokios sienos neberiboja. Jei studijas užsienyje renkiesi sąmoningai ir jos yra aukštos kokybės, tai tikrai gerai. Nereikėtų dėl to nuogąstauti ar pergyventi. Gyvenimas toks – gyvename atvirame pasaulyje.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai