Gintaras Ruplėnas bus palaidotas trečiadienį, Antakalnio kapinėse

Gintaras Ruplėnas / BFL/Sauliaus Žiūros nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-21 17:24
Birželio 12-ąją Jordanijoje mirusio vieno iš „Dviračio šou“ kūrėjų, TV prodiuserio, šou verslininko ir renginių vedėjo Gintaro Ruplėno palaikai šeštadienį sugrįžo į Lietuvą. Jo laidotuvės numatytos trečiadienį, birželio 25-ąją.

G.Ruplėno laidotuvės įvyks birželio 25-ąją, trečiadienį. Nuo 10 valandos Bernardinų bažnyčioje Vilniuje vyks mišios, nuo 11.30 iki 15 valandos – atsisveikinimas Šv. Kotrynos bažnyčioje. G.Ruplėno laidotuvės numatytos 16 valandą, Antakalnio kapinėse. Artimieji prašo G.Ruplėno atminimą pagerbti viena balta rože.

Žmonės.lt žiniomis, G.Ruplėno kūnas bus kremuotas Kėdainiuose.Prieš kelias dienas G.Ruplėno bičiulis Haroldas Mackevičius portalui Žmonės.lt sakė, kad laidotuvės įvyks tik kitą savaitę, mat palaikų pargabenimas į Lietuvą dėl neaiškių priežasčių vis atidedamas.

Žmonės.lt žiniomis, iš pradžių G.Ruplėnas su didele bičiulių ir pažįstamų kompanija viešėjo Izraelyje. Vėliau bendrakeleiviams grįžus į Lietuvą, jis su žmona Dalia tęsė kelionę Jordanijoje. Šioje Artimųjų Rytų valstybėje ir nutiko nelaimė. Žmonės.lt pirminiais duomenimis, G.Ruplėnui viešbutyje sustojo širdis.

Šių metų rugpjūčio 25 d. Gintarui Ruplėnui būtų suėję 50 metų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai