Gintaras Mikalauskas džiaugiasi naujais namais

Gintaras Mikalauskas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-20 16:28
Prabangus namas pajūryje. O dabar – ir naujas butas Vilniuje. Iš kur aktorius Gintaras Mikalauskas turi tiek pinigų, kai kiti aktoriai skundžiasi prasta kultūros padėtimi Lietuvoje?

Septyniasdešimties kvadratinių metrų, dviejų kambarių butas dar kvepia dažais. O medinis stalas su kėdėmis čia atkeliavo vos  prieš keletą dienų.  Iki šiol Mikalauskų  namuose viešėjo vos keli poros artimieji. O žurnalistai čia svečiuojasi pirmą kartą.  Tačiau Gintaras tikina:  visa tai, ką pamatysite LNK „Neišgalvotuose gyvenimuose“ – ne koks nors atsitiktinis Mikalausko įgeidis ar užmojis. Viskas apgalvota, suderinta, suskaičiuota ir sustyguota iki smulkmenų.

Visiškai naujas, jaukus, modernus,  uždaras kelių daugiabučių kvartalas. Nuo Vilniaus centro iki čia  – vos dešimt minučių automobiliu.  Už kelių metrų  – Pavilnio regioninis parkas. Įsikurti tokioje vietoje svajotų daugelis. Tuo labiau, kad už  visas komunalines paslaugas čia gyvenantieji net šalčiausiais metų mėnesiais mokėjo neįtikėtinai mažai – vos po kelis šimtus litų. Didžiausias trūkumas - kaina, kurią už vieną kvadratinį metrą  paklojo šių namų gyventojai. Daugeliui lietuvių ji sunkiai įkandama.

Statybų piko metais  butą šiame rajone aktorius Gintaras Mikalauskas su žmona, medike Jūrate, taip pat vadino  neįgyvendinama svajone. Tačiau galiausiai stebuklas įvyko.  Vos  prieš pora mėnesių jiedu  ėmė ir įsikraustė į naujus namus. „Čia viską suderino mano žmona – visas ir sienų, ir baldų spalvas”, – pakvietęs savo naujuose namuose pasisvečiuoti LNK gyvenimo būdo laidos „Neišgalvoti gyvenimai“ žurnalistus, pasakojo Gintaras Mikalauskas.

Išskirtinė viešnagė naujuose Gintaro Mikalausko namuose jau šio antradienio vakarą, 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai