Gintaras Einikis teismo prašo bankroto

Gintaras Einikis / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-21 10:34
Klaipėdos miesto apylinkės teismas sulaukė buvusio krepšininko Gintaro Einikio prašymo iškelti fizinio asmens bankroto bylą.

Dar visai neseniai tas pats teismas nagrinėjo kitą su Gintaru Einikiu susijusią bylą. Kovo 28 d. teismas skyrė buvusiam sportininkui 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus.

Klaipėdos apygardos teismų oficialiame tinklalapyje rašoma, kad byla buvo iškelta po to, kai vasario 25 d. policijos pareigūnai, gavę pranešimą apie galimą asmens neteisėtą elgesį, atvyko į nurodytą vietą. Gintaras Einikis, būdamas neblaivus sėdėjo savo gyvenamojo namo kieme esančiame automobilyje ir galimai norėjo vairuoti transporto priemonę.

Policijos pareigūnai paprašė minėto asmens eiti į namus ilsėtis, tačiau buvo iškeikti necenzūriniais žodžiais. Šiais veiksmais vyras padaręs du administracinius nusižengimus: nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas ir statutinio valstybės tarnautojo garbės ir orumo pažeminimas.

Gintaras Einikis nepripažino padaręs administracinius nusižengimus ir paaiškino, kad būdamas neblaivus nuėjo į automobilį ir užmigo. Kažkas jį pamatė, pagalvojo, kad vairuos ir pranešė policijai. Atvykę pareigūnai jį pažadino ir išprovokavo. Namo jis teigė nėjęs, nes nenorėjo, kad jį neblaivų namuose matytų vaikas. Mano, kad buvo savo privačiame automobilyje, todėl viešosios rimties nepažeidė. Vyras teigė, gal ir naudojęs necenzūrinius žodžius, bet tuo metu nesupratęs su kuo bendravo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai