Gimus trečiam vaikui princas Williamas palepino žmoną ypatinga dovana

Kate Middleton ir princas Williamas „Wimbledono“ varžybose
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 12:59
Kembridžo hercogienė Kate paskutiniąją „Wimbledono“ teniso varžybų dieną atėjo pasipuošusi pritrenkiančia „Dolce&Gabbana“ suknele ir prie jos derančiu žiedu su inkrustuotu citrinu.

Pasirodo, šį žiedą jai padovanojo sutuoktinis princas Williamas. Tiesa, šiuo papuošalu ji buvo pasidabinusi ir per gegužę vykusias karališkąsias princo Harry ir Meghan Markle vestuves.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Princas Williamas žmonai Kate žiedą padovanojo princo Louiso gimimo proga. Citrino akmuo – pozityvumo ir geros energijos šaltinis, o jo pavadinimas kilo nuo prancūziško citrinos pavadinimo.

„Wimbledono“ varžybose Kate Middleton pasirodė vilkėdama ryškiai geltona „Dolce&Gabanna“ suknele, kurios vertė apie 900 eurų. Prie suknelės ji priderino minimalistinį auksinį pakabuką ir dizainerės Asprey London auskarus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žiedas nėra pirma dovana, kurią iš vyro po gimdymo gavo Kate. Jis taip pat žmonai yra dovanojęs žalią turmalino akmenį, žalią ametistą bei deimantinius K. Middleton mėgstamiausios juvelyrės Kiki McDonough auskarus, kuriuos ji gavo 2015 metais po dukters Charlotte gimimo.

Šiuo metu Kate yra motinystės atostogose, o prieš keletą savaičių įvyko viena svarbiausių šeimos švenčių – princo Louiso krikštynos. Neseniai buvo paviešintos ir oficialios karališkųjų krikštynų nuotraukos.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Bene didžiausio susižavėjimo sulaukė fotografija, kurioje įsiamžinusi Kate su besišypsančiu mažuoju princu Louisu. Oficialiame nuotraukos aprašyme buvo skelbiama: „Hercogas ir hercogienė tikisi, kad visi šia nuotrauka pasidžiaugs taip, kaip džiaugiasi jie“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai