Gimtadienio staigmeną mamai surengęs Rimvydas Širvinskas-Makalius: „Ji negalėjo patikėti“

Rimvydas Širvinskas-Makalius savo mamai Violetai dovanojo kelionę į Maldyvus / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-03-12 17:34
Geriausia gimtadienio dovana – ne trokštamas daiktas ir net ne pinigai, o neišdildomi prisiminimai. Kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas žino, kaip kurti nepamirštamas akimirkas – savo mamai Violetai gimtadienio proga padovanojo kelionę į Maldyvus.

Nuo sūnaus noru keliauti užsikrėtusi ponia Violeta pati paprašė sūnaus suorganizuotai jai gimtadienio proga kelionę. Tikėjosi ji pailsėti kur nors čia pat, Europoje, o atsidūrė už 4300 kilometrų nuo Vilniaus.

„Mano mama gimtadienio proga labai norėjo išvykti atostogų ir aš buvau įpareigotas jas suplanuoti. Skambina vieną dieną ir sako: man nesvarbu, skrendam bet kur, kad ir į Berlyną. Skambina kitą dieną, sako: žinai, man tinka bet kur, bet kad būtų šilta.

Štai sėdim lėktuve ir dviese lekiam į kelionę. Skirtumas tarp mūsų vienas – aš žinau kelionės tikslą, o mama ne!“ – dalydamasis asmenuke su mama rašė R.Širvinskas.

Nors Rimvydo mama nesinaudoja internetu ir neturi feisbuko, jaunas vyras kruopščiai saugojo staigmenos detales. Šiaip jau itin aktyvus socialinių tinklų vartotojas apie mamos kelionę viešoje erdvėje neužsiminė nė puse žodžio tol, kol staigmena nebuvo įgyvendinta.

Kaip į tokią staigmeną reagavo jo mama Violeta?

„Išsigando, kad ilgai skristi reikės, o paskui ji negalėjo patikėti“, – tikino R.Širvinskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai