Gimtadienio proga LNK pasidalino 25 istoriniais kadrais: ar atpažįstate visas žvaigždes?

Marijonas Mikutavičius, Rūta Mikelkevičiūtė, Saulius Balandis ir Inga Jankauskaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-03 17:02
25-ąjį gimtadienį šįmet švenčianti LNK televizija jau rugsėjo 7-ąją pradės naują televizijos sezoną. Didžiausios sezono naujienos – pagal tarptautinį formatą „The Masked Singer“ kuriamas įslaptintas šou „Kaukės“, nauja Rūtos MIkelkevičiūtės pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ ir trečiasis serialo „Rimtai reikalai“ sezonas.

25-ąjį sezoną eteryje pradės ir ilgiausiai transliuojama LNK laida „Nuo... Iki...“, kurią ves Giedrė Talmantienė. Greta jos – ir ilgus metus eteryje skaičiuojančios laidos „KK2“ ir KK2 penktadienis“, šeštąjį sezoną pradėsianti Gintarės Gurevičiūtės „Bus visko“ ir naujos „Vido Video“ laidos su Vidu Bareikiu.

Dabar LNK priklauso didžiausia šalyje kanalų grupė, o visa jos istorija prasidėjo kukliai, 1995 metais, Lapių kaimelyje. Naujai įsikūrusi LNK televizija savo  transliacijas pradėjo gegužės 5-ąją pramogine informacine laida „Ryto ratas“ kurią vedė žurnalistai Darius Lukoševičius ir Nemira Pumprickaitė.

Per 25 metus transliuota tūkstančiai laidų ir šimtai premjerų. Televizijos archyvuose sugulė seniai matytų  TV veidų fotosesijos, filmavimų užkulisiui ir įdomiausios spaudos reklamos.

Artėjančio sezono proga LNK atrinko 25 kadrus, kurie trumpai primins televizijos istoriją. Nuo provokuojančios „Telepicos“ su Marijonu Mikutavičiumi, kultinės „Atleisk“ su Palmira Galkontaite ir Egidiju Knispeliu, „Dviračio šou“ su Vytautu Šerėnu iki „Šešių nulių – milijono“ su Arūnu Valinsku. Nuo „Nekviestos meilės“ su Inga Jankauskaite iki „Lalailos“ su Vyšniuku, Zita ir Gita. Nuo šokių ant parketo iki šokių ant ledo. Nuo itin populiarių realybės šou „Baras“ ir „Kelias į žvaigždes“ sezonų, dešimtmetį transliuotų „Žvaigždžių duetų“ iki solidaus „Lietuvos balso“.

Naujausi straipsniai