Gimtadienio proga kelionę į Islandiją gavusi Jurga: „Tai puiki šalis pabūti su savo mintimis“

Jurga Šeduikytė Islandijoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Per savo gimtadienį kelionę į Islandiją dovanų gavusi dainininkė Jurga ją išnaudojo kaip trumpas atostogas prieš artėjantį koncertų turą. Atostogų metu dainininkė vaikščiojo po kalnus ir net pasiryžo įlįsti į tekančią upę, tačiau ten ne vien pramogavo – kelionės metu gimė artėjančio turo programa ir kūrybiniai sumanymai. „Tai puiki šalis pabūti su savo mintimis“, – teigia Jurga

Pasak Jurgos, kelionė į Islandiją ją užgrūdino visai likusiai žiemai. „Iš pradžių vaikščiojau apsimūturiavusi šaliku, bet į kelionės pabaigą jau nebereikėjo tiek šiltai rengtis“, – įspūdžiais dalijosi dainininkė. Taip pat, turo proga paskelbusi apie sau išsikeltą iššūkį išmokti plaukti, Jurga pažadą tęsėjo ir Islandijoje. „Buvo labai įdomu minusinėje temperatūroje išsimaudyti miesto baseine ar upėje, kai galva šąla, o kūnui šilta.“

Jurga Šeduikytė Islandijoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Jurga Šeduikytė Islandijoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Į Lietuvą sugrįžusi dainininkė su muzikantais jau yra repeticijų studijoje, kur ruošiasi pasirodymams. Kovo mėnesį jaukiose erdvėse Jurga surengs koncertus, kuriais užbaigs savo albumo „Not Perfect“ pristatymo kampaniją.

Dainininkė surengs šešis solinius koncertus, kurių metu skambės mėgstamiausios dainos iš naujausio Jurgos albumo, tarp jų ir žymiausi nauji kūriniai „Bro“ bei „Reikalingi“. Taip pat atliks daugiau dainų iš savo pirmųjų albumų, kai kurias jų, kaip pati teigia, prisimins po ilgesnės pertraukos.

Leisdamasi į kovo mėnesį įvyksiančius koncertus, Jurga kviečia ne tik klausyti muzikos, tačiau juose bendrauti, dalyvauti ir kartu dalytis emocijomis.

Skaitykite daugiau